Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülen'den skandal ses kaydı!

A Haber ekranlarında yayınlanan Toplumsal Hafıza programında "Gülen'in karakutusu olarak bilinen Nurettin Veren, Teröristbaşı Gülen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 22.8.2016 21:27 Güncelleme Tarihi: 22.8.2016 23:21
Gülen'den skandal ses kaydı!

'TÜRKİYE'Yİ BÖLMEK İÇİN ÇALIŞIRIZ'

Toplumsal Hafıza programında Teröristbaşı Gülen'e ait ses kayıtları yayınlandı. Bu ses kaydında ise Gülen'in Türkiye için kullandığı skandal ifadeleri dikkat çekti! Kukla bir örgüt olduklarını itiraf eden Gülen, 1988 yılında Türkiye'nin parçalanacağını ve kendilerinin de bu projenin içerisinde yer alacağını söylüyor. Gülen, "Ortadoğu'ya yakın yerlerde 20 ülkenin bölünme planlarından bahsediyorlar. Onu gelir gelmez arkadaşlara arz ettim. Bazıları bizi de merak ediyor. O bana da geldi. Acaba nerede duruyor bunlar. Bu mevzuda eğer şöyle böyle bizim de çıkarlarımız söz konusu ise başkalarıyla bu meseleyi eşit mesafede paylaşarak iştirak ederiz" diyor.

İŞTE O SES KAYDI!

GÜLEN'DEN SKANDAL SES KAYDI!

'GÜLEN'İ YAŞAR TUNAGÜR KEŞFETTİ'

FETÖ elebaşı Gülen'in kara kutusu Nurettin Veren Gülen'i keşfeden isim olan Yaşar Tunagür hakkında önemli bilgiler verdi. Veren, Tunagür'ün sık sık ABD'ye seyahat ettiğini fakat, bu seyahatların sebebini o zamanlar da bilmediğini ifade etti.

İşte Gülen'i keşfeden o isim

Nurettin Veren cemaatten ayrılmak isteyice örgüt tarafından nasıl aforoz edildiğini ve baskılara nasıl maruz kaldığını anlattı

Nurettin Veren cemaat tarafından nasıl baskı gördü?

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen'den skandal ses kaydı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN