Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'den 'ye Cerablus desteği

Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Oron, TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetlerinin düzenlediği "Fırat Kalkanı" operasyonuna ilişkin, "'yle hemfikiriz ve destekliyoruz." dedi.

Giriş Tarihi: 25.8.2016 11:17
İsrail'den Türkiye'ye Cerablus desteği

Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Amira Oron, TSK Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinin terör örgütü DAEŞ'ten temizlenmesi amacıyla başlatılan harekatla ilgili, değerlendirmelerde bulundu.

HEMFİKİRİZ, DESTEKLİYORUZ

DAEŞ'in İsrail sınırlarında da tehdit oluşturabileceğini kaydeden Oron, "Bu yüzden bu tehdidin farkında olmak çok önemli. Bunun Türk halkının yaşamını nasıl etkilediğini görüyoruz. , sınırlarında DAEŞ'in olmasına izin veremez. ile hemfikiriz ve destekliyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

ZİYARETLER MEYVESİNİ VERECEK

Uluslararası toplumun bu konudaki desteğini hatırlatan Oron, Türkiye'nin gereken adımları attığını söyledi. Oron, Türkiye'nin son dönemde konuyla ilgili gerçekleştirdiği resmi ziyaretlere işaret ederek, bu ziyaretlerin Suriye krizinin çözümüne yardımcı olacağını ve meyvelerini vereceğini dile getirdi.

İSRAİL İLE NORMALLEŞMEYİ ÖNGÖREN ANLAŞMA TBMM'YE GELDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsrail'den Türkiye'ye Cerablus desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN