Türkiye'nin en iyi haber sitesi

durumu bilgisi (Bayram Trafiği 9 Eylül 2016)

Bu yıl 9 gün olarak belirlenen Kurban Bayramı tatilinden dolayı 'da durumu Bayram tatilcilerinin oluşturduğu ekstra  yoğunlukla karşı karşıya. İş çıkış saatlerinden önce başlayan Avrupa Anadolu geçişi trafiği belirli bölgelerde hala rahat olarak görünse de Gebze'ye kadar etkisini göstermeye devam ediyor. İşte 9 Eylül 2016 tarihine ait İstanbul trafik durumu bilgisi

Giriş Tarihi: 9.9.2016 16:07 Güncelleme Tarihi: 9.9.2016 17:52
İstanbul Trafik durumu bilgisi (Bayram Trafiği 9 Eylül 2016)

Bu yıl 9 gün olan Kurban Bayramı tatilini memleketinde geçirmek isteyen yüz binlerce vatandaş 'dan yola çıkmaya başladı. 9 günlük tatil ile Cuma trafiğinin birleşmesi vatandaşları tatil yolunun çileye dönüşmesinden endişelendiriyor. Bayram trafiğine yakalanmak istemeyenler İstanbul durumuna ilişkin son bilgileri Sabah.com.tr'den takip ediyor.

İşte 9 Eylül 2016 saat 16:00 itibarıyla İstanbul trafik durumu:

TEM'DE TRAFİK DURUMU: MAHMUTBEY, İSTOÇ, TEKSTİLKENT YOĞUN
ALİBEYKÖY, HASDAL AÇIK

Avrupa'dan Anadolu'ya geçişlerde Bayram trafiğinin henüz etkisini göstermeye başladığı TEM otoyoluna baktığımızda Mahmutbey Gişeler, İstoç ve Tekstilkent bölgesinde yoğun bir trafik olduğu gözleniyor. Tekstilkent'ten sonra rahatlayan TEM trafiği Türk Telekom Arena bölgesine kadar akıcı.

Maslak'ta yeniden yoğunlaşan trafik Fatih Sultan Mehmet FSM köprüsü geçişi ve sonrasında "Yoğun-Akıcı" olarak adlandırılan düzeyde. FSM'de başlayan yoğun akıcı İstanbul trafik durumu Gebze'ye kadar devam ediyor.

E5'TE TRAFİK DURUMU: HALİÇ, ÇAĞLAYAN, MECİDİYEKÖY YOĞUN
AVCILAR, BAKIRKÖY, ZEYTİNBURNU, OKMEYDANI AÇIK

E5 olarak da bilinen D100'e baktığımızda ise yine Avrupa Anadolu geçişlerinde Haliç'te başlayan trafik Okmeydanı bölgesinde rahatlasa da Çağlayan'dan itibaren köprü trafiğinin başladığını söylemen mümkün. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü geçişi "yoğun" olarak görülürken kısa mesafeli bir rahatlıktan sonra Çamlıca girişinden itibaren yeniden yoğun trafik duruma geçiliyor.

(O6) 3. KÖPRÜ'DE TRAFİK DURUMU: AÇIK

Yavus Sultan Selim Köprüsü'nün de üzerinde bulunduğu Kuzey Marmara otoyolunda ise diğer 2 ana otoyola göre daha rahat bir trafik gözlenirken bu yolun kullanımında 3. Köprünün Yap-İşlet-Devret modelinden dolayı Bayram indirimlerinin geçerli olmayacağı bilgisi göz önünde bulundurulmalı.

ANADOLU AVRUPA GEÇİŞLERİ TRAFİK DURUMU

Anadolu'dan Avrupa'ya geçişte ise 3 otoyolda da İstanbul trafik durumu olarak gözlenirken. Bağlantı yolları olan O3 ve Nurtepe'de de trafik rahat olarak görülüyor.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

18:00 itibarıyla trafik durumu:

16:00 itibarıyla trafik durumu:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstanbul Trafik durumu bilgisi (Bayram Trafiği 9 Eylül 2016)
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN