Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti bayram reklamı vermeyecek!

Başbakan Binali kamuda başlattığı tasarruf seferberliğini parti içinde de sürdürüyor. AK Parti MYK toplantısında gerekli talimatları veren , bayrama özel kararlar da aldı.

Giriş Tarihi: 10.9.2016 11:37

Dün gerçekleştirilen AK Parti MYK toplantısında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan Mehmet Müezzinoğlu'ndan boşalan Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanlığı'na atama yapılması bekleniyordu ama yeni isim bayramdan sonra gelecek.

KURBAN BAYRAMI İÇİN REKLAM YOK!

Başbakan Binali Mali İşler, Ekonomi İşleri ve Tanıtım Medya Genel Başkan Yardımcılarına talimat verdi. Gösterişten uzak durulsun dedi ve ilk adımı da kendisi attı. Bu sene nedeni ile reklam verilmeyecek. Bu durumun en önemli nedenlerinden biri 15 Temmuz süreci, o dönem şehit olanlar. Sonrasında terörle mücadele kapsamında şehit olanlar. Başbakan da bu yüzden gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.


KAMUDA TASARRUF SEFERBERLİĞİ

Başbakan Yıldırım 2 ay önce "Kamuda tasarruf seferberliği başlatacağız" demişti. Aynı talimatı parti teşkilatı için de verdi.
Yani sırf Genel Merkez'de değil 81 ilde de aynı hassasiyet gösterilecek. Amaç tasarruf ama en çok da gösterişten, abartıdan uzak durulması.

Kaynak: Habertürk

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti bayram reklamı vermeyecek!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN