Abdurrahman : 'un Adil Öksüz'ü yakalandı

Giriş Tarihi: 30.9.2016 17:04 Güncelleme Tarihi: 28.12.2016 11:11
Abdurrahman Şimşek: İstanbul'un Adil Öksüz'ü yakalandı

Sabah Gazetesi yaklaşık bir haftadır 'nin gündemine oturan FETÖ deşifre haberlerine devam edecek. FETÖ'cü isimleri Amerika'da bir bir görüntüleyen Sabah Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman "'un Adil Öksüz'ü olarak tanımlayabileceğimiz kişinin yakalandığını biliyoruz. Ve kimliğini de açıklayacağız" dedi.

Amerika'da görüntülediği FETÖ imamlarını yayınlayarak yaklaşık bir haftadır 'nin gündemine oturan Sabah Gazetesi yeni bir bilgiye daha ulaştı. Emre Uslu'dan, Tuncay Opçin'e, Aydoğan Vatandaş'tan (Fuat Avni) Adem yavuz Arslan'a bir bir Amerika'da FETÖ'cülerin izini süren Sabah Özel İstihbarat Müdürü Abdurrahman önemli bir bilgiye ulaştıklarının altını çizdi. Bugün A Haber'de canlı yayına konuk olan Şimşek FETÖ'nün Adil Öksüz formatında çok sayıda imamının olduğunu ve bunlardan birinin yakalandığını belirtti.

"FETÖ'de bir tane Adil Öksüz yok"

İSTANBUL'UN ADİL ÖKSÜZ'Ü YAKALANDI

Şimşek şunları söyledi: "FETÖ'de bir tane Adil Öksüz yok. Ve önemli bölgelerde aynı gücü ve yetkiyi verdikleri bir çok isim var. Bu anlamda biz İstanbul'un Adil Öksüz'ü olarak tanımlayabileceğimiz örgüt yöneticisinin yakalandığını öğrendik. Bunu şuanda açıklamıyoruz. Ama önümüzdeki günlerde FETÖ ile ilgili ifşaatlarımız sürecek ve bu kişinin kimliğini de açıklayacağız."

Sabah.com.tr / M. Fatih GEDİMAN

Abdurrahman Şimşek: İstanbul'un Adil Öksüz'ü yakalandı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Abdurrahman Şimşek: İstanbul'un Adil Öksüz'ü yakalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN