Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hain yaverle 2 yıl aynı ranzada kaldı

Giriş Tarihi: 2.10.2016
Hain yaverle 2 yıl aynı ranzada kaldı

Genelkurmay Başkanı Akar’ın başına dayayan yaver Levent Türkkan’ı, sınıf arkadaşı Gencay Çiftçi SABAH’a anlattı

Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar'ın başına dayayan hain yaver Levent Türkkan'ın sınıf arkadaşı Gencay Çiftçi, SABAH'a konuştu. Askeri liseden atıldıktan sonra bilgisayar mühendisi olan Çiftçi, FETÖ'cülerin soruları ve yanıtları kendisine nasıl verdiğini anlattı. İşte Çiftçi'nin söyledikleri:

SORULARI VERDİLER
1987'de Sarıyer'de ortaokuldayken Serdar ağabey diye bir FETÖ ağabeyi yanıma geldi. Bu şekilde Gülen evlerine gidip ders çalışmaya başladım. 2 yıl boyunca bu evlerde sınava hazırlandık. Ortaokul bittikten sonra onların yönlendirmesiyle askeri okul sınavlarına girdim. Sınavdan bir gün önce Serdar ağabey beni ve 2 arkadaşımı son bir kez konuları gözden geçirmek için eve çağırdı. Burada bir kitapçıktan test çözdük. Ertesi gün Kuleli'de sınava girdim.
Soru kitapçığını açınca şoke oldum. Bir önceki gün Serdar ağabeyin çözdürdüğü sorulardı. Işıklar Askeri Lisesi'ni kazandım. Burada en yakın arkadaşım, Genelkurmay Başkanı'nın başına silah dayayan yaver Levent Türkkan'dı. 2 yıl aynı ranzada yattık.

"ALTIN NESİL" HALKI VURDU
Malatya'da halkın üzerine açıp öldürülen darbeci Yarbay Ahmet Üçbudak sınıf arkadaşımızdı. Bizi öyle sıkı yetiştiriyorlardı ki ben onun FETÖ ile bağlantısını bilmiyordum, o da benim bağlantımı bilmiyordu. Sonraki yıl bunlardan ayrılmak isteyince üzerimdeki baskılar artmaya başladı. Derslerde notlarımı düşürmeye başladılar en sonunda da okulla olan ilişkimi kestiler. Dini kullanarak bizi istismar ettiler.
FETÖ ordu içine 1980 darbesi öncesinde yerleşti. nesil gelecek ülkedeki her sorunu çözcek deniyordu. 1984-1994 arasında orduya yerleştirilen o altın nesil, halkına kurşun sıktı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hain yaverle 2 yıl aynı ranzada kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN