Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sur Belediyesi kadrosu kendilerinde olan cuları asıl görevlerine aldı

Giriş Tarihi: 6.10.2016 17:30 Güncelleme Tarihi: 6.10.2016 17:32

'ın merkez Sur Belediyesi'ne atanan kayyum, kadroları zabıta olan ve 18 yıldır Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Şehir su'nda geçici olarak görevlendirilen 3'ü oyuncu 2'si teknik personel 5 tiyatrocuyu, görev sürelerini uzatmayarak asıl kadroları zabıtaya aldı.

'nca, 'ın merkez Sur İlçesi Belediye Başkanı'nın görevden alınmasının ardından OHAL kapsamında çıkarılan Kanun Hükmündeki Kararname ile kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Bilal Özkan, zabıta kadrosunda bulunan cular için karar aldı. Özkan, 18 yıldır geçici görev ile Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda görev yapan 3'ü oyuncu 5 kişinin görev sürelerini uzatmadı. Görevlendirme yazısı uzatılmadığı için de 3 tiyatro oyuncusu Sur Belediyesi Zabıta Amirliği'nde, 2 teknik personel ise Fen İşleri'nde görevlendirildi.


Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, söz konusu 3'ü oyuncu 5 kişinin kadrolarının Sur Belediyesi'nde olduğu ve bugüne kadar geçici görevle Şehir Tiyatrosu'nda görev yaptıklarını belirterek, oyuncuların yeniden tiyatroda görev alması için Sur Belediyesi ile yazışmalarının sürdüğünü söyledi.
Sur Belediyesi Zabıta Amirliği'ndeki kadrolarına dönen 3 tiyatro oyuncusu, bölgede çekilen ve ulusal kanallarda yayınlanan dizilerde de oynamıştı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sur Belediyesi kadrosu kendilerinde olan tiyatrocuları asıl görevlerine aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN