'nin sponsoru PKK'nın sesi

Terörle mücadelede örgütlere yönelik net tavır koyamayan bir skandala daha imza attı. İlçe Başkanlığı, düzenlediği ''Çok sesli olmaya devam edeceğiz'' ine PKK'nın yayın organı olan IMC TV ve Hayatın Sesi'ni sponsor yaptı. İsmi FETÖ tarafından sızdırılan MİT TIR'ları dosyasında geçen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun moderatörlüğünü yapacağı panel, CHP'nin ''terörle mesafe'' tartışmasını bir kez daha gündeme getirdi.

Giriş Tarihi: 22.10.2016 12:26 Güncelleme Tarihi: 22.10.2016 12:33
CHP'nin sponsoru PKK'nın sesi

CHP, PKK'YA TAVIR KOYMAMAKTA KARARLI!

Türkiye'nin topyekün yurtiçi ve yurtdışında terör örgütleriyle mücadele ettiği süreçte sergilediği ikircikli tutumdan vazgeçmedi.

OHAL kapsamında kısa süre önce kapatılan PKK'nın yayın organları IMC ve Hayatın Sesi sponsorluğunda Faruk Eren, Meltem Akyol ve Birgün Gazetesi'nden Barış İnce'nin konuşmacı olduğu düzenleyen CHP dikkatleri yine üzerine çekti.

''Çok ses olmaya devam edeceğiz'' başlığıyla CHP İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen panelin moderatörüğünü ise FETÖ tarafından sızdırılan MİT TIR'ları dosyasında adı geçen CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu yapacak.

Beşiktaş Belediyesi ilçe sınırları içinde cadde ve bulvarlara asılan pankartlarla duyurulan panel, CHP'nin terör örgütlerine mesafe koymamakta kararlı olduğunu bir kez daha gösterdi.

sabah.com.tr / FURKAN HAYKIR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'nin sponsoru PKK'nın sesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN