“Gülen’i ya iade edin ya da tutuklayın”

Giriş Tarihi: 27.10.2016
“Gülen’i ya iade edin ya da tutuklayın”

Başbakan Yardımcısı Numan aHaber Ankara Temsilcisi Murat Akgün'ün sorularını cevapladı. Kurtulmuş şunları söyledi:
Başından itibaren Sayın Bahçeli kendi açısından tutarlı bir şekilde açıklamalarına devam ediyor. MHP olarak 'de nasıl davranacaklarsa, kamuoyunda, referandumda aynı şekilde davranacaklarını ifade etti. Dolayısıyla bu kendisi açısında tutarlı bir açıklama.
Teklifimizi Meclis'e göndermeden önce diğer partilerle görüşüp, onların da onay vereceği bir metin üzerinde çalışmayı esas kabul ederiz ama baktık ki bunun imkanı yoksa biz kendi metnimizi TBMM'ye göndeririz.

NUMAN KURTULMUŞ "ADİL ÖKSÜZ GÖLGEDEN İBARET"

(Gülten Kışanak'ın gözaltına alınması) Seçilmiş belediye başkanlarının belediye imkanlarıyla terör örgütüne ciddi şekilde destek sağladığı ayan beyan ortadadır. Bilgiler yavaş yavaş ortaya çıkacak. Türkiye'nin terörle mücadelesi kapsamında atılmış adımlardan biridir. gibi büyük bir şehrimizin belediyesinin terör örgütüyle iltisaklı, irtibatlı olması herhalde bizim de hoşumuza giden bir şey değildir. Soruşturmanın sonucunu bekleyelim.
Adil Öksüz'ün bir gölge olduğu kanaatindeyim. Esas oğlanın başka yerlerde olabileceğini tahmin ediyorum. 4 milyon TL gibi çok büyük bir meblağın olarak ortaya konulmuş olması da yakalanmasını kolaylaştırıcı bir faktördür.
(Fetullah Gülen) Bu adamı ya iade edin, iade etmiyorsanız da bu adamı geçici tutuklama ile izole edin. İade edilmesi için yeterinden fazla delil sunulmuştur.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Gülen’i ya iade edin ya da tutuklayın”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN