Türkiye'nin en iyi haber sitesi

‘AK Parti hazırsa, MHP dünden hazır’

Giriş Tarihi: 2.11.2016
‘AK Parti hazırsa, MHP dünden hazır’

MHP lideri Devlet Bahçeli, dün partisinin grup toplantısında konuştu:
İdam cezasına bakışımız öteden beri net ve belli. Madem idam cezasına ihtiyaç var, milletimiz bunu istemekte, o halde bahaneye, kaçak güreşmeye, fuzuli konuşmaya gerek yok. AK Parti hazırsa, MHP dünden hazır. Sayın Başbakan'a diyorum ki, gelin bu işi bitirelim, milletimize ve ülkemize düşmanlık yapanların hakkından gelelim. TBMM'ye gelmesi durumunda MHP, Türk milletinin talep ve beklentileri doğrultusunda gereğini yapacaktır.

MHP olarak Türkiye'nin anayasal yörüngeye kavuşturulmasını, fiili açmaz ve çatlağın onarılmasını acil görüyoruz. Aksi halde hesapta olmadık sorunların çıkabileceğini, daha şiddetli kriz ve kaos dalgasının ülkemize çarpabileceğini düşünüyoruz.
ByLock'la ilgili, gazetelerde röportajı yayımlanan, ismini değiştirip ABD'ye kaçan ve yabancı istihbaratlara uşaklık yapan ajan ve alçakların manipülasyonlarıyla FETÖ operasyonlarının sulandırılmak istendiği de ortada.
Bizim için Musul, Türkiye'nin tarihi meselesidir. Bizi Musul'dan uzak tutmak için PKK ve FETÖ görevlendirilmiş, PYD-DEAŞ çoktan devreye sokulmuştur.
(Cumhuriyet gazetesi soruşturması) Adında Cumhuriyet olup da, Cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren, Türkiye karşıtı oluşumları sevindirip umutlandıranların medya özgürlüğüne sığınmaları inandırıcı görülemeyecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘AK Parti hazırsa, MHP dünden hazır’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN