Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul yorumu!

TRT World için düzenlenen tanıtım gecesinde konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Altın Kelebek ödül töreninde Diriliş Ertuğrul'a yapılan saygısızlığa tepki göstererek ''Diriliş Ertuğrul'un mükafatını millet verdi'' dedi.

Giriş Tarihi: 15.11.2016 22:29 Güncelleme Tarihi: 16.11.2016 00:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul yorumu!

Erdoğan'ın konuşmasından ilgili kısım;

Az önce Diriliş'in yönetici ve kadrosuna onu söyledim. Onların o şekilde yorum yapmalarına, değerlendirmelerine hiç kafanızı takmayın, yola devam edin. Bu millet sizi bağrınıza basmış, onlar bassa ne yazar, basmasa ne yazar. Onların orada verilecek şekli bir ödülü önemli değil, asıl önemli olan şu milletin gönlünü siz kazandınız, işte asıl mükafat, asıl ödül bu.

Erdoğan: Bu millet sizi bağrına bastı, onlar basmasa ne yazar

"Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş meğer" diyoruz ya. İşte mesele bu.

Benim torunlarım bile bırakamıyorlar. Tamamını izlemek yetmiyor. Bir de özetini izliyorlar. Gönülleri fethetmiş bir dizi bu.

Beyefendi izleyememiş. Fırsat bulursa izleyecekmiş.

Kardeşlerim, başkaların bizi anlamasını ve hakkıyla anlatmasını beklemenin boş bir çaba olduğunu artık biz çok iyi biliyoruz.


NUMAN KURTULMUŞ'TAN DİRİLİŞ'E DESTEK

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Kusura bakmasınlar birilerinin vereceği bir ödüle muhtaç değildir Diriliş dizisi. Diriliş dizisinin ödülünü milletimiz veriyor ve yayınlarda her akşam birinci oluyor, özeti de ikinci oluyor" dedi.

Kurtulmuş'tan Diriliş Ertuğrul'a Destek

Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen TRT World'ün tanıtım gecesine katılarak bir konuşma yaptı. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde ödüle layık görülen Diriliş Ertuğrul dizisi adına ödül alan Mehmet Bozdağ'ın konuşturulmadan kulise gönderilmesinin üzerine ödülü iade etmesi hakkında konuşan Kurtulmuş, Diriliş Ertuğrul dizisinin Türkiye için bir marka olduğunu ve "İki akşam evvel hiç hak etmediği bir muameleyle karşı karşıya" kaldığını belirterek, "O son derece yanlış tavrı lanetlediğimizi de kınadığımızı da ifade etmek istiyorum. Mehmet Bey kardeşim burada diğer arkadaşlar burada. Kusura bakmasınlar birilerinin vereceği bir ödüle muhtaç değildir Diriliş dizisi. Diriliş dizisinin ödülünü milletimiz veriyor ve yayınlarda her akşam birinci oluyor, özeti de ikinci oluyor" şeklinde

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Diriliş Ertuğrul yorumu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN