FETÖ’nün eski okulunda gizli kameralar ortaya çıktı

Temizlik görevlilerinin fark ettiği duvar lambalarının içerisinde yerleştirilen kameralar görenleri şaşırttı.

Giriş Tarihi: 18.11.2016 17:10 Güncelleme Tarihi: 18.11.2016 17:12
FETÖ’nün eski okulunda gizli kameralar ortaya çıktı

Eskişehir'de, daha önceden Fethullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) aidiyeti, iltisakı veya irtibatı belirlenerek kapatılarak Milli Eğitim Bakanlığı'na devredilen bir okulun müdür odasında, lambaların içerisinde gizlenmiş 2 adet gizli kamera bulundu.

TEMİZLİK GÖREVLİLERİ FARK ETTİ

Olağanüstü Hal Kapsamında Alınan Tedbirlere İlişkin Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde, önceki adıyla Samanyolu Ümit Okulu olarak faaliyet gösteren ve 100 öğrencisi bulunan Milli İrade Okulu'nda, müdür odasının içerisinde temizlik yapan görevliler, duvarda asılı olan lambaların üstünde küçük bir deliğin olduğunu fark etti. Bunun üzerine yapılan ihbar doğrultusunda, Muttalıp caddesi Orta mahallede bulunan okula gelip inceleme yapan polis ekipleri, lamların içerisine yerleştirilmiş 2 adet kameranın olduğunu fark etti.

GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Müdür masasının tam karşısındaki duvarda sağlı-sollu duran lambaların içerisine yerleştirilen gizli kameraların, küçük delikten görüntü aldığı öğrenilirken, küçücük alana bu sistemin yerleştirilmesi ise görenleri şaşırttı. Polis ekipleri, olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün eski okulunda gizli kameralar ortaya çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN