Türkiye'nin en iyi haber sitesi

/ ine 8 otobüs gönderen Şişli Belediye'sine suç duyurusu

ve 'liler, kanlı terör örgütü 'nın siyasi kanadına yapılan operasyonların ardından düzenlenen e 8 otobüsle insan taşıyan CHP'li Şişli Belediye'si hakkında Şişli’de ikamet eden bir grup vatandaş “Siyah plakalı araçlar hiçbir özel göreve gönderilemezken terör mitingine kim tarafından nasıl görevlendirildi. Sorumluların hesap vermesi için suç duyurusunda bulunacağız” açıklamasını yaptılar.

Giriş Tarihi: 22.11.2016 11:00 Güncelleme Tarihi: 22.11.2016 12:09
HDP/PKK mitingine 8 otobüs gönderen Şişli Belediye'sine suç duyurusu

ile 'nin İstanbul Kartal'da ortak düzenlediği e CHP'li 'nin otobüs tahsis ettiği ortaya çıktı. Terör örgütü ve elebaşı Abdullah Öcalan lehine sloganların atıldığı mitinge katılımcıları taşıyan otobüsün resimlerinin sosyal medyada yayımlanmasıyla büyük tepki oluştu. Şişli Belediyesi'nin dördü resmi plaklaı olmak üzere toplam 8 otobüsle terör mitingine insan taşıdığı öğrenildi.

ŞİŞLİ BELEDİYESİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSU

Pazar günü İstanbul'da gerçekleştirilen PKK/HDP mitingine 8 otobüs gönderen Şişli Belediye hakkında suç duyurusunda bulunulacağı öğrenildi. Şişli'de ikamet eden bir grup vatandaş "siyah plakalı araçlar hiçbir özel göreve gönderilemezken terör mitingine kim tarafından nasıl görevlendirildi. Sorumluların hesap vermesi için suç duyurusunda bulunacağız" dedi.

SORUMLULAR HAKKINDA SORUŞTURMA ÖNERGESİ

Terör mitingine otobüs gönderen sorumlulardan Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Karabulut ve Gazeteci Uğur Dündar'ın yeğeni Ulaştırma Hizmetleri Sorumlusu Murat Dündar hakkında Şişli Belediye Meclisi'nde soruşturma açtırmak için önerge verilecek.

SABAH'IN HABERİNDEN SONRA ŞİŞLİ BELEDİYESİ OLAYI DOĞRULADI

İşte Şişli Belediyesi'nin Sabah.com.tr'nin haberinden sonra yaptığı açıklama;

Pazar günü Kartal'da yapılan mitinge, başkanlık makamının izni ve bilgisi dışında araç tahsis edildiği, kamuoyuna yansıyan haberlerden sonra tespit edilmiştir. Miting içeriğinden bağımsız, kamu aracının hizmet dışı kullanımıyla ilgili, sorumlu kişinin yetki aşımı hakkında başkanlık makamı tarafından gerekli soruşturma başlatılmıştır.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP/PKK mitingine 8 otobüs gönderen Şişli Belediye'sine suç duyurusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN