Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mevlüt Mert Altıntaş “Yüzde bir milyon FETÖ’cü”

Rusya Büyükelçisini öldüren polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş hakkında detaylar ortaya çıkıyor. İzmir Rüştü Ünsal Polis Okulu mezunu olan Altıntaş, FETÖ’nün Körfez Dershanesi’nde okumuş. Gülen’e bir dönem en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan’a göre suikastçi polis memuru Altındaş “Yüzde bir milyon FETÖ’cü.”

Giriş Tarihi: 19.12.2016 23:13 Güncelleme Tarihi: 20.12.2016 00:00
Mevlüt Mert Altıntaş “Yüzde bir milyon FETÖ’cü”

Türkiye, Rusya Büyükelçisi Andrey Gennadiyeviç'in Ankara'da bir suikast girişimi sonucunda öldürülmesinin şokunu yaşıyor. Rusya Büyükelçisini öldüren polis memuru Mevlüt Mert Altıntaş hakkında detaylar ortaya çıkmaya başladı. İzmir Rüştü Ünsal Polis Okulu mezunu olan Altıntaş, FETÖ'nün Körfez Dershanesi'nde okumuş.

SON DAKİKA! BAŞKENT'TE ÇİRKİN PROVOKASYON: RUSYA BÜYÜKELÇİSİ'NE SALDIRI!

LATİF ERDOĞAN: "YÜZDE BİR MİLYON FETÖ'CÜ

Gülen'e bir dönem en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan'a göre suikastçi polis memuru Altıntaş "yüzde bir milyon FETÖ'cü."

O dönemde Polis okullarının büyük ölçüde FETÖ'nün kontrolünde olduğunun altını çizen Latif Erdoğan "FETÖ artık intihar saldırılarına başladı. Bu çok tehlikeli bir süreç. Çok dikkatli olunması gerekir." dedi.

ÜMİT AKDEMİR: FETÖ'CÜ OLDUĞUNDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK

Bir dönem Erzurum'da Gülen Vakfı'nda müdürlük yapan Ümit Akdemir ise saldırganın cinnet geçiren bir FETÖ'cü olduğundan şüphesi yok:

"Bu eylem cinnet geçiren bir FETÖ'cünün eylemi. Mevlüt Mert Altıntaş'ın FETÖ'cü olduğundan hiç şüphem yok. Savaşı kazanamadıkları için artık bu tarz intihar saldırılarına başladılar.

Fetullah son sohbetinde bırakın dünyayı ölün manasında şeyler söylüyor. FETÖ canlı bombalara cennet vadediyor. FETÖ artık ölümüne saldıracak. Yeni bir saldırı tarzı geliştirdiler. Bu da artık intihar saldırısı olacak.

HAYATİ KÜÇÜK: SEÇİLMİŞ B İR CANLI BOMBA

Gülen'e bir dönem yakın isimlerden biri olan Hayati Küçük ise saldırganın seçilmiş bir canlı bomba olduğunun altını çiziyor:

"Saldırganı tanıyanlar bana mesajlarla önemli mesajlar gönderiyorlar. Bu kişi bildiğimiz FETÖ'cü. Yakında ev abileri ve ev arkadaşlarının resimleri ortaya çıkacak. FETÖ'nün seçilmiş bir canlı bombası. İçine kapalı ama herşeyi yapabilecek biri. Rehber abisi çok iyi hazırlamış.Kripto FETÖ'cüler çok iyi ayıklanmalı. Başka bir çaremiz yok. "

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mevlüt Mert Altıntaş “Yüzde bir milyon FETÖ’cü”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN