Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan'dan Nazi uygulamaları tepkisi: ! Başta sen...

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'nın maskesinin düştüğünü ve artık 16 Nisan paniği ile açıktan saldırdığını söyledi ve ekledi "Bunlara şuurlu bir şey söyleyince hopluyorlar"

Giriş Tarihi: 19.3.2017 16:08 Son Güncelleme: 19.3.2017 16:54 ABONE OL
Erdoğan'dan Nazi uygulamaları tepkisi: Merkel! Başta sen...

MASKELİ BALO SONA ERDİ

Yalan üstüne yalan söylüyorlar. Bu yalanlardan biz bıktık. Avrupa'da yaşananlar yeni bir safhaya geçildiğini gösteriyor. Maskeli balo sona erdi. 16 Nisan'da sadece yönetim sisteminin değil istedikleri gibi kullandıkları düzenin yıkılmak üzere olduğunu çok iyi biliyorlar. İkide bir tek adam tek adam. Gazi Mustafa Kemal'e hakaret ediyorsunuz ya! Gazi İnönü ile anlaşamadı mı? Anlaşamadı. İstifasını istedi mi? İstedi. Bunu anlatın. Arkasından İnönü geldi. Yine aynı. O da anlaşamadı. O süreç de işte bize kadar geldi. Merhum Demirel, Özal, Erbakan, Türkeş bu konudan rahatsız. Muhsin Yazıcıoğlu hepsi rahatsız. Niye? bunu damdan düşen bilir. Düşmeyen bilmez. Kimse bize Amerika şöyle, Latin Amerika böyle demesin. Biz Türk Tipi bir Cumhurbaşkanlığı sistemiyle geliyoruz.

"Maskeli balo sona erdi"

ŞUURLU BİR ŞEY SÖYLEYİNCE HOPLUYORLAR

Şimdi bizi Hollanda'da sayımızı azaltmakla tehdit ediyorlar. O zaman ben de Hollanda'daki kardeşlerimize diyorum ki bak ben Türkiye'de 3 çocuk diyorum. Siz 5 çocuk yapın. Bunlar tabi rahatsız oldular. Bunlara şuurlu bir şey söyleyin hopluyorlar.

"Şuurlu bir şey söyleyince hopluyorlar"

BAŞTA MERKEL! SEN DE NAZİ UYGULAMASI YAPIYORSUN

Bunlar ellerinden gelse gaz odalarını kuracak yeniden. Biz Srebrenitsa'yı unutabilir miyiz? Nazi deyince rahatsız oluyorlar. Hemen ortakları ona sahip çıkıyor. Başta Sen de şuanda Nazi uygulaması yapıyorsun. Kime? Almanya'daki kardeşlerime de vekillere de. Terör dosyalarını eline verdik. Netice bekliyoruz dedik. Neticeyi vermedi. Bizzat kendisi teyit etti. Ama netice vermedi. Bu dürüstllük mü? Adalet, siayset anlayışına sığar mı?

"Başta Merkel Sen de Nazi uygulaması yapıyorsun"

TERÖR AJANINI İSTEDİ BİZ DE DEDİK Kİ

Konsoloslukta yakalanan bir terör ajanını benden istedi. Biz de ne dedik? "Bizde yargı var". Ve tabi çıktı mahkemeye ne oldu? Tutuklandı.

Bize aba altından sopa göstermeye kalkanlara diyorum ki o günler artık geride kaldı. İnanmışsanız üstün gelecek olan sizsiniz. Biz hasta adam yakıştırması yapıldığında bile teslim olmamış Çanakkale'de destan yazmış bir milletin evlatlarıyız. Kurtuluş savaşında bu vatanı bizlere çok görenlerin hevesini kursağında bırakmış bir milletin evladıyız. 15 Temmuz'da bu değerlerinden sapmadığını gösteren böyle bir milleti kim dize getirebilir? Biz milletimize, özellikle de gençlerimize güveniyoruz. Şimdi gençler 16 Nisan'da asıl gün sizindir. Bu çok önemli.

ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan Nazi uygulamaları tepkisi: Merkel! Başta sen...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA