Durdukları kabahat

Bahçeli, hükümetin İncirlik konusunda ’ya karşı takındığı tavrın “hassasiyetli, haysiyetli ve son derece isabetli” olduğunu söyledi

Giriş Tarihi: 7.6.2017
Durdukları kabahat
'ya tepki gösteren Bahçeli,"Durduğunuz kabahat, hepinize uğurlar olsun. Başka ülke bulacaklarmış, ne oyalanıyorsunuz, neyi bekliyorsunuz, niye zaman kaybediyorsunuz? dedi. Körfez ülkeleriyle Katar arasında yaşanan krizi de değerlendiren Bahçeli, Türkiye'nin bu konudaki diplomatik girişimlerinin yerinde olduğuna dikkati çekti. FETÖ elebaşısı başta olmak üzere 130 kişinin vatandaşlıktan çıkarılmasına ilişkin görüşlerini de açıklayan Bahçeli, "Önemli olan FETÖ'cülerin ne söyledikleri değil. Türk adaletinin ne zaman ve hangi kati ve keskin hükmü vereceğidir. FETÖ'cülerin kafasına adaletin demir yumruğunu vurmak ertelenemez bir zorunluluk, milli bir mecburiyettir. 15 Temmuz'un hesabı ya sorulacak ya sorulacaktır; bunun başka bir yol ve yordamı kalmamıştır" şeklinde konuştu. Partisin Meclis'teki grup toplantısında konuşan Bahçeli şunları söyledi:

HEPİNİZE UĞURLAR OLSUN
Adana'dadır. Bilinmelidir ki, yolgeçen hanı da değildir. İpini koparanın, canı sıkılanın, keyfi yetenin, kafasına göre kafileler halinde gelip tur atacağı, fitne tohumları ekeceği, gizli hedefleri için basamak yapacağı yer değildir İncirlik. Hükümetin İncirlik Üssü konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve haysiyetli tavır bize göre son derece isabetlidir. Alman askerleri çekilecekmiş, diyeceğimiz odur ki, durduğunuz kabahat, hepinize uğurlar olsun. Başka ülke bulacaklarmış, ne oyalanıyorsunuz, neyi bekliyorsunuz, niye zaman kaybediyorsunuz? Yetmezse Konya'dan da tası tarağı toplar en yakın zamanda Ürdün'e mi gidiyorsunuz, Fizan'a mı gidiyorsunuz, ardınıza bakmadan çeker gidersiniz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Durdukları kabahat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN