: Atatürk düşmanlarıyla yürümem

Giriş Tarihi: 6.7.2017 12:44 Güncelleme Tarihi: 6.7.2017 17:25
Kocasakal: Atatürk düşmanlarıyla yürümem

Eski İstanbul Barosu Başkanı ve akademisyen Ümit Adalet Yürüyüşü'ne dair eleştirilerde bulundu. 'Ben bu ülkenin bölünmez bütünlüğüyle sorunu olanlarla, Cumhuriyetle ve Atatürk'le sorunu olanlarla, emperyalizmin işbirlikçiliğini yapanlarla yürümem' dedi.

Konuşmasına katılanların geçmişteki pek çok kumpas ve tertibe destek olmuş olabileceğini söyleyerek devam eden , 'nin, partinin kurucusuna düşman kişilerle yürümeyeceğini söyledi.

ATATÜRK DÜŞMANLARIYLA YÜRÜMEM

Kocasakal şu ifadeleri kullandı: "Ben bu ülkenin bölünmez bütünlüğüyle sorunu olanlarla, Cumhuriyetle ve Atatürk'le sorunu olanlarla, emperyalizmin işbirlikçiliğini yapanlarla yürümem. Atatürk düşmanları ile de yürümem. Şöyledir benim kafamdaki şey; Atatürk düşmanı için onun da hakkı, adaleti elde etmesi için yürürüm ama Atatürk düşmanı ile yürümem hele ki yürüyüşü yapan CHP ise.

Hayır cephesinde yürüyüş çatlağı

ONLARIN KİM OLDUĞUNU BİLMİYOR MUYUZ? APTAL MI HERKES?

Oraya gelen bir takım insanların kim olduğu, ne olduğu daha önceden Atatürk ile ilgili neler söylediğini bilmiyor muyuz? Aptal mı herkes? Bir de sen CHP isen, hem ülkenin hem partisinin kurucusunun düşmanı ile yürüyemez." CNN Türk

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocasakal: Atatürk düşmanlarıyla yürümem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN