Sokağı adres göstermesi dir

Ankara-İstanbul yürüyüşünün sonunda Maltepe’de miting düzenleyen CHP liderinin, sokağı ve isyanı teşvik ettiğini vurgulayan Ünal: Bunun adı dir. Bundan vazgeçmesini tavsiye ediyoruz

Giriş Tarihi: 11.7.2017
Sokağı adres göstermesi faşizmdir

AK Parti Sözcüsü , parti genel merkezinde dün basın toplantısı düzenledi. CHP lideri 'nun yürüyüşünde güvenliği özenle sağlayan İçişleri Bakanlığı'na teşekkür eden Ünal, Kılıçdaroğlu'nun sokağı işaret ettiğine değinerek, bundan vazgeçmesi gerektiğini belirtti.

BUNUN ADI FAŞİZMDİR
Kılıçdaroğlu'nun miting konuşmasını son derece sıkıntılı ve tehditkâr bulduğunu söyleyen Ünal, şunları söyledi: "Kılıçdaroğlu, miting meydanında, 10 maddeyi okuduktan sonra 'kabul edenler, etmeyenler' oylamasıyla paralel bir yapı mı oluşturmak istiyor? Eğer siz yüz bin kişinin sokağa çıkmasına yaslanarak, 25 milyon kişinin sandıkta verdiği oyunu, iradesini yok sayıyorsanız bunun adı dir. Kılıçdaroğlu, tehlikeli bir oyun oynamaktadır. Mesele, 'Kapının önüne koyarım' dediği parti içi muhalefetin meselesi değildir. Mesele, bir Türkiye meselesidir. Böyle bir siyasi hamleyle kapının önüne koyarım, dediği muhaliflerini bertaraf etmiş olabilir."

FETÖ TEMİZLİĞİ YAPMADI
"Üzerindeki FETÖ şaibesini perdelemiş olabilir ama bu yolda seçilmiş meşru hükümeti, Cumhurbaşkanı'nı, Anayasa'yı, 16 Nisan halk oylamasını, sandığı ve seçimleri gayrimeşru ilan edemez. Bu millet de buna izin vermez. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, eğer bu milleti sokakla korkutacaksa bu millet 15 Temmuz cehennemini yaşamış bir millettir. O yüzden kimseyi kimseyle korkutmasın. AK Parti 17-25 Aralık 2013'ten sonra yerel seçimler, iki genel seçim ve üç kongrede kendi temizliğini yapmıştır ama siyasi ayağından bahseden Kılıçdaroğlu, CHP içinde hiçbir FETÖ temizliği yapmamıştır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sokağı adres göstermesi faşizmdir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN