Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hainler tek tip giyinecek

Giriş Tarihi: 16.7.2017
Hainler tek tip giyinecek
"Şehitlerimizin hatırası bizim yüreğimizde daima yaşayacak. O hainler ise hep nefretle anılacaklar. Dikkat ederseniz 15 Temmuz darbesine katılanların hiçbirinin yüzünde şu ana kadar en küçük bir pişmanlık emaresi göremezsiniz. FETÖ yapılanması içinde yer alan diğer kişilerin durumları da büyük ölçüde aynıdır. Demek ki bunlar gaflet haliyle değil taammüden kasten ülkemizi sırtından hançerlemek istediler. Türk milleti aman dileyene ne kadar merhametli ise, ihanetinde ısrar edenlere de o kadar şedittir. O hainlerin kapatıldıkları cezaevlerinin duvarları arkasında çürüyüp giderken bunları düşünecek çok zamanları olacak. Şu anda iyi günleri. Geçen gün Sayın Başbakanımızla da konuştum. Artık bunlar mahkemeye çıkarken Guantanamo'da olduğu gibi bunları da tek tip elbiseyle çıkaralım. Tek tip elbiseyle. Ülke ve millet olarak 15 Temmuz'dan çıkardığımız dersler ışığında yolumuza devam edeceğiz." Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arif Nihat Asya'nın "Biz kısık sesleriz. Minareleri sen ezansız bırakma Allah'ım" şiirini okuyarak konuşmasını tamamladı.

ERDOĞAN GAZİLER VE ŞEHİT YAKINLARIYLA YÜRÜDÜ
Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, çocukları Reyyan-Bilal Erdoğan, torunları, şehit yakınları ve gazilerle birlikte Kısıklı'daki konutundan ayrılarak Nakkaştepe'den "Şehitler Makamı"na yürüdü. Erdoğan'ın yanında 15 Temmuz'da İBB önünde şehit olan Tolga Ecebalın'ın, "hep çay bahçesi olsun" isteyen oğlu adına çay bahçesi açan, babası Tarık Ecebalın da vardı.

YILDIRIM: YARIN DA SİPER OLACAĞIZ
15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki törende konuşan Başbakan Binali Yıldırım ise şunları söyledi: "Millet olarak 15 Temmuz'u unutmayacağız, unutturmayacağız. Bugün de yarın da göğsümüz siper olacak, bu mübarek toprakları hiçbir hain çiğneyemeyecek. Bize yaşattıkları acılardan hiçbir şey elde edemeyecekler. Bugün oynadıkları tiyatrolar, bize yaşattıkları acıdan daha acı bir sonla bitecek. Kendi karanlıklarında yok olacak, kendi bataklıklarında kuruyacak ellerindeki kanla boğulacaklardır. Hiçbir zaman şiddete teslim olmadık, bundan sonra da olmayacağız. Türkiye'nin yükselişine hiç kimse engel olamayacak. Düşmana inat, teröre inat, şer odaklarına inat direnecek, onlara karşı kardeşliğimizi, birliğimizi, beraberliğimizi daha da yücelteceğiz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hainler tek tip giyinecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN