Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yalancı şahitlik yapmıştır’

Başbakan Yardımcısı Bozdağ: Türkiye’ye dönük kirli algı operasyonlarının gerçekmiş gibi kabulüne yol açan yalancı şahitlik yapmıştır

Giriş Tarihi: 8.8.2017
‘Kılıçdaroğlu yalancı şahitlik yapmıştır’
Başbakan Yardımcısı gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle bir araya geldi. Bozdağ şunları söyledi:
(Ayhan Oğan'ın sözleri ve gelen tepkilerin sorulması üzerine) Bizim devletimiz vardır ve adı Türkiye Devleti'dir. Bu vatan için ölümü şereflerin en büyüğü kabul eden bir kadroya "devleti yok edecekler" gibi yaftaların yapıştırılmasını kabul edemeyiz.
('nun Alman Focus Dergisi'ne verdiği röportaj) Kılıçdaroğlu "Türkiye'de siyaset kimi isterse o tutuklanıyor, cezalandırılıyor" gibi bir algı operasyonunun altına kendi görüşleriyle şahitlik ederek imza atıyor. Bu ahlaki, doğru değil. Kılıçdaroğlu bu yaptıklarıyla kendi milletine ve kendi devletinin aleyhine kanaatlerin pekişmesine ve Türkiye'ye ve Türk milletine dönük kirli algı operasyonlarının gerçekmiş gibi kabulüne yol açan yalancı şahitlik yapmıştır.
'den ayrı bir Kılıçdaroğlu figürü ortaya çıkarılıyor. Kendisi 2019'da adaylık için zemin hazırlıyor. Adalet mitingi değil, adaylık mitingiydi. Adalet yürüyüşü değil, adaylık devşirme yürüyüşü yaptı.
(Tek tip elbise) Bakanlık üzerinde çalışıyor. Muhtemelen önümüzde çıkacak 'lardan birine konulabilir.
(Müftüye nikah kıyma yetkisi) Laikliğe aykırı bir yönü kesinlikle söz konusu değil. Şu anki usule uyulacak.
Sınır ötesinden, gerek Afrin gerekse başka bölgelerden Türkiye'ye dönük her türlü saldırı anında karşılık bulacak. Ülkemizin ve bölgemizin çıkarlar için gerekli adımları atmakta da tereddüt edilmeyecektir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Kılıçdaroğlu yalancı şahitlik yapmıştır’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN