Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan önemli açıklamalar: Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur

Haymana'da düzenlenen 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı'na konuşan Yardımcısı : "Din fazla tık alma, yarışa girme konusu hiç değildir. Din taraftar toplamak için, şöhret olmak için kullanılamaz ve haksızlığa, ahlaksızlığa kılıf bulmak için de kullanılamaz. Servet edinmek için de kullanılamaz ama maalesef şu anda sosyal medya hesaplarına baktığınızda pek çok şeyi oralarda da görüyoruz." ifadelerini kaydetti.

Giriş Tarihi: 14.3.2018 11:35 Güncelleme Tarihi: 14.3.2018 12:26
Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar: Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ: FETÖ ile mücadele eden bir kişi varsa o da Cumhurbaşkanımızdır. Ben yanında, yakınında olan birisi olarak söylüyorum. Kaç defa sn. Cumhurbaşkanımız, bana ve benim gibi arkadaşlarıma, "Bakın biz devleti yönetiyoruz. Pek çok konu hakkında karar alıyoruz. Anayasaya elbet bakacağız. Ama öte yandan da inancımızın gereklerine de bakacağız. Ona da bakın. Ona göre değerlendirmelerinizi yapın" demiştir.

"ASIL İRADEYİ ORTAYA KOYAN CUMHURBAŞKANIMIZDIR"

Bekir Bozdağ sözlerine şöyle devam etti: Bu konuda bizlere birçok defa uyarıda bulunur. Biz böyle bir liderle çalışıyoruz. Ama şimdi haddini bilmez zavallılar Cumhurbaşkanımıza had bildirmeye kalkıyorlar. Meydanda olan, bunu bedelini ve mücadelesini veren, gözünü budaktan sakınmayan birisi varsa o da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Asıl iradeyi ortaya koyan Cumhurbaşkanımızdır.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar "Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar: Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN