Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Yarın Yenikapı'da aziz milletimizle beraber olacağız

Son dakika haberi... Genel Başkanı : "Yarın saat 16.00'da Yenikapı'da düzenlenecek olan mitingde aziz milletimizle beraber olacağız"

Giriş Tarihi: 17.5.2018 15:17 Güncelleme Tarihi: 17.5.2018 16:48
Devlet Bahçeli: Yarın Yenikapı'da aziz milletimizle beraber olacağız

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli İsrail'in Filistin'de yaptığı katliamla ve Yenikapı'da gerçekleştirilecek olan Kudüs Mitingi ile ilgili Twitter'dan açıklamalarda bulundu.

"KUDÜS İLK KIBLEMİZDİR"

Bahçeli, "Türk milleti hiçbir asır ve çağda zulme destek vermemiş, bundan sonra da vermeyecektir, Kudüs, ilk kıblemizdir. Gazze'de 8 aylık bebek Leyla'nın zehirli gazla katledilişi insanlığın sarsıla sarsıla inişinin izhar ve ilanıdır"

"YENİKAPI'DA AZİZ MİLLETİMİZLE BERABER OLACAĞIZ"

Devlet Bahçeli, Yenikapı'da yapılacak olan Kudüs mitingi ile ilgili olarak da, "Tarafımız elbette bellidir, o da Hakk'ın ve haklının yanıdır. Bunu tüm dünyaya tekraren göstermek için yarın saat 16.00'da İstanbul Yenikapı'da düzenlenecek "Zulme Lanet, Kudüs'e Destek" mitinginde aziz milletimizle bir ve beraber olacağız, ilk kıblemizin onurunu savunacağız, 18 Mayıs 2018 Cuma günü, İslam'ın vicdanı, Türklüğün kati ve keskin şuuru Yenikapı'da bir kez daha destan yazacak, dosta güven, düşmana korku salarak zulme ve zalimlere açık, ikaz dolu bir mesaj verecektir. Yenikapı'da buluşmak dileğiyle" dedi

Devlet Bahçeli'den Kudüs açıklaması "Yarın aziz milletimizle beraber olacağız"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devlet Bahçeli: Yarın Yenikapı'da aziz milletimizle beraber olacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN