Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika haberi: Bakanlık'tan flaş açıklaması! , , ve Whatsapp çöktü mü?

Popüler mesajlaşma uygulaması ve sosyal medya platformlarında yaşanan erişim sorunu nedeniyle milyonlarca kişi konu ile ilgili son dakika gelişmelerini yakından takip etmeye başladı. Uzun bir süreden beri erişimin olmaması kullanıcıları çileden çıkarttı. ‘ çöktü mü’ ve ‘ çöktü mü’ cevabı en çok merak edilen sorularından başında yer alıyor. Peki, , , Instagram ve Whatsapp neden açılmıyor, girilmiyor? Whatsapp çöktü mü? Nasıl giriş yapılır? İşte Bakanlıktan Whatsapp ile ilgili yapılan son dakika açıklaması!

Giriş Tarihi: 14.4.2019 16:22 Son Güncelleme: 11.7.2019 22:22 ABONE OL
Son dakika haberi: Whatsapp ve Instagram çöktü mü? Twitter, Facebook neden açılmıyor? İşte detaylar

Bugün öğlen saatlerinden itibaren yaşanan erişim sorunu nedeniyle birçok kişi merakla sorunun kaynağı hakkındaki gelişmeleri araştırmaya başladı. Konu ile ilgili son dakika açıklaması bekleniyor. ' çöktü mü' çöktü mü' cevabı en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Sorunun uzun bir süredir devam etmesi birçok kişiyi ise çileden çıkarttı. Peki, , , Instagram ve Whatsapp neden açılmıyor, girilmiyor? Whatsapp çöktü mü?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

Whatsapp çöktü mü sorusunun cevabı öğle saatlerinden beri cevabını arıyor. Konuyla ilgili tüm ayrıntıları bu başlık altından takip edebilirsiniz

BAKANLIKTAN FLAŞ WHATSAPP AÇIKLAMASI

Whatsapp'ta yaşanan erişim sorununun ardından Bakanlıktan önemli bir açıklama yapıldı.

İşte ayrıntılar;

Son dakika haberi: Whatsapp ve Instagram çöktü mü? Twitter, Facebook neden açılmıyor? İşte detaylar

BAKANLIKTAN AÇIKLAMA

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, , ve sosyal medya servislerinde dünya genelinde yaşanan erişim sorunu yaşandığını belirterek, "Sorun Türkiye'deki kullanıcıları da etkiledi. Operatörlerimizden kaynaklı bir sorun bulunmuyor." dedi.

Sayan, AA muhabirine, sosyal medya platformları Whatsapp, Facebook ve Instagram'da yaşanan erişim sorununa ilişkin değerlendirmede bulundu.

Söz konusu platformlarda dünya genelinde erişim sorunu olduğunu ve bu sorunun Türkiye'deki kullanıcıları da etkilediğini vurgulayan Sayan, "Operatörlerimizden kaynaklı bir sorun bulunmuyor. Bu aksaklıklar yerli yazılımların kullanımının ne denli önemli olduğunun en büyük göstergesi." diye konuştu.

WHATSAPP'A ERİŞİM SORUNU YAŞAYAN ÜLKELER

Aşağıdaki haritada Whatsapp erişim sorunu yaşayan ülkelerin çoğunlukla Avrupa ülkeleri olduğu görülüyor. Şu anki Whatsapp erişim sorunu, uygulamanın tarihindeki en uzun erişim problemi olarak kayda geçti.

Son dakika haberi: Whatsapp ve Instagram çöktü mü? Twitter, Facebook neden açılmıyor? İşte detaylar

WHATSAPP AVRUPA AĞLARINDA DA ÇÖKTÜ

'ın mobil ve web olmak üzere öğle saatlerinde çöktüğü Türkiye'de erişim haritasına bakıldığında sorunun ağırlıklı olarak Avrupa'yı etkilediği görülüyor.

ERİŞİM SAĞLANMAYA BAŞLADI

16:00'dan itibaren birçok kullanıcı Whatsapp'a erişim sağlamaya başladı. , ve 'a da şu an erişim sağlanabiliyor.

Son dakika haberi: Whatsapp ve Instagram çöktü mü? Twitter, Facebook neden açılmıyor? İşte detaylar
ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haberi: Bakanlık'tan flaş Whatsapp açıklaması! Facebook, Twitter, Instagram ve Whatsapp çöktü mü?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA