Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son dakika haberi: çöktü mü? 17 Temmuz internette sorun mu var? Whatsapp açılmıyor, mesajlar geç gidiyor sorunu!

Türkiye ve dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler mesajlaşma uygulamasına bugün 15:30 itibariyle bazı kullanıcılar giriş sağlayamıyor. Uygulamaya giremeyen kişiler ‘’ çöktü mü’’ sorusunun cevabını araştırıyor. Sosyal medyada da konu ile ilgili kısa bir süre içerisinde birçok yorum yapılırken sorunun kaynağı merak ediliyor. Peki, 17 Temmuz Salı Whatsapp çöktü mü yoksa internette sorun mu var? Whatsapp neden yavaş? Mesajlar neden geç gidiyor? İşte konu ile ilgili merak edilen tüm ayrıntılar…

Giriş Tarihi: 17.7.2019 21:18 Güncelleme Tarihi: 17.7.2019 21:18
Son dakika haberi: Whatsapp çöktü mü? 17 Temmuz internette sorun mu var? Whatsapp açılmıyor, mesajlar geç gidiyor sorunu!

Bugün 15:30 itibariyle popüler mesajlaşma uygulamasında mesaj göndermeye çalışan kişiler başarısız olunca sorunun kaynağı ile ilgili araştırmalar yapmaya başladı. 'a giremeyen vatandaşlar kısa süre içerisinde konuyla ilgili sosyal medyada birçok paylaşımda bulundu. ''Whatsapp çöktü mü'' sorusunun cevabı da araştırılırken sorunun kaynağı ise henüz belli olmadı. Peki, Whatsapp'a neden girilmiyor?

WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

15:30 itibariyle popüler mesajlaşma uygulamasına erişim sağlanamıyor. Sorunun kaynağı ise tüm kullanıcılar tarafından büyük merak konusu oldu.

17 TEMMUZ İNTERNETTE SORUN MU VAR?

17 Temmuz Çarşamba günü başlayan yavaşlık sorunu ile ilgili bu sorunun cevabı da araştırılmaya başladı. Peki, Whatsapp çöktü mü yoksa internette sorun mu var?

İşte ayrıntılar;

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika haberi: Whatsapp çöktü mü? 17 Temmuz internette sorun mu var? Whatsapp açılmıyor, mesajlar geç gidiyor sorunu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN