Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çınar'daki katliamı unutulmadı!

'ın Çınar ilçesinde 'lı teröristler tarafından 4 yıl önce bomba yüklü araçla gerçekleştirilen, bir polis memurunun şehit olduğu, 3'ü çocuk 5 kişinin hayatını kaybettiği saldırıda yakınlarını kaybedenlerin acısı dinmedi. Kardeşi ve iki yeğenini kaybeden Şehmuz Açıkgöz, "4 yıl geçti ancak hala sürekli aklımda. Bu acı unutulmaz, yıllar geçse de sürekli içimizde kalacak. Bize bu acıyı çektirenlere Allah hakkımızı bırakmasın" dedi.

Giriş Tarihi: 16.1.2020 11:34 Güncelleme Tarihi: 16.1.2020 12:50 ABONE OL
Diyarbakır Çınar'daki PKK katliamı unutulmadı!

KALLEŞ SALDIRI

'ın Çınar ilçesinde 4 yıl önce PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda şehit olan polis memuru ile hayatını kaybeden 3'ü çocuk 5 kişi için duyulan acı dinmedi.

3'Ü ÇOCUK...

Çınar İlçe Emniyet Amirliği ile lojmanına 13 Ocak 2016'da PKK'lı teröristlerce bomba yüklü araçla düzenlenen, 40 kişinin yaralandığı saldırıda yaşamını yitiren polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi (29), kızı Mevlüde İrem Çiftçi (4), Lokman Açıkgöz (35), oğlu Murat Alper (11) ile kızı Ecrin Açıkgöz (2) ve polis eşi Esra Köse Başaran için yakınlarının yası sürüyor.

Yitirdikleri canlardan geriye kalan fotoğraflarla avunmaya çalışan aileler, dinmeyen yürek acısıyla yaşama tutunmaya çalışırken, teröre tepkilerini dile getiriyor.

ARKADAŞINA GÖNDER
Diyarbakır Çınar'daki PKK katliamı unutulmadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN