Sevgilinizin yalan söylediğini anlama yolu

Giriş Tarihi: 13.1.2015 17:14
Sevgilinizin yalan söylediğini anlama yolu

Sevgilinize güveniyorsunuz ama yine de içinizde şüphe mi var? Bu önerilerle doğru söyleyip söylemediğinden emin olabilirsiniz.

Güven sorunu, bir ilişkiyi temelinden sarsar. Arada aşk olması duygularınızı etkiliyor. Yalan söylediğini düşünüyorsunuz ama emin olamıyorsunuz, bir taraftan da doğru söylüyorsa kırarım korkusunu içinizden atamıyorsunuz. İşte bu durumda dikkat etmeniz gerekenler...

İyi gözlemleyin

Size bir şeyler anlatırken, hareketlerini dikkatli inceleyin. Ellerini, ayaklarını sürekli oynatıyordur ya da saçlarıyla oynuyordur. Dikkatin üstlerinde toplanmasından hoşlanmazlar veya konuyu değiştirmeye çalışırlar ya da sinirlenirler.

Anlattıkları şey yüzünden ne kadar üzgün olduklarını döne döne tekrar ederler, sürekli şikayet etme durumu vardır. Genelde sizinle arasına defter, vazo gibi şeyler koyup bir tür bariyer oluşturma eğilimindedirler.

Aynı soruyu defalarca sorun

Yalan söylediğinden şüphelendiğiniz kişinin anlattığı detaylara dikkat edin, mutlaka bir yerde açık verecektir. Konuyla ilgili gereğinden fazla bilgi ve detay verirler. Bir soru sorduğunuz zaman anlık duraksamalar yaşayabilirler çünkü o an size anlattıkları detayları hatırlamaya çalışırlar. Aynı soruyu defalarca sorun, bir tür sorgulama tekniği olarak kullanılan metot, mutlaka bir yerde açık vermesini sağlayacaktır.

Kaynak: Kadinvekadin.net

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sevgilinizin yalan söylediğini anlama yolu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN