Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Geniş kalçalı kadınların 5 kabusu

Bazı insanlar için geniş kalçalara sahip olmak güzel bir özellik olarak algılansa da bu durum çoğu kadının kabusu haline dönüşebiliyor.

Giriş Tarihi: 29.1.2015 17:08
Geniş kalçalı kadınların 5 kabusu
Geniş kalçalı bir fiziğe sahip olmak genellikle kadınların başına dert açan bir durumdur. Çünkü o çok sevdiğiniz kot pantolondan tutun da yaza merhaba demek adına bayılarak aldığınız bikini altına kadar birçok kıyafet, giydiğinizde üzerinizde istediğiniz gibi durmaz.

Sadece kıyafetler konusunda sorun çekmezsiniz. Geniş kalçalı olmanız sosyal hayatınıza da (konuya göre değişmekle birlikte) olumsuz yansır. Arkadaşlarınızla beraber topluca seyahat ederken 6 kişi bir arabaya sıkışmaya çalıştığınızda arka koltuk sizin yüzünüzden dörtlenemez ve üstü kapalı imalara maruz kalırsınız. Üstelik yaşadığınız sorunlar sadece bununla bitmez.

İşte geniş kalçalı kadınların çok iyi bildiği ve hayatlarına (olumlu ya da olumsuz) şekilde yansıyan o durumlar...

Kot pantolanlar kabusunuz olur


Kotlar kalçanızı çok sıkı sardığı için içinde rahat edemezsiniz ve bu sizi huzursuz eder.

Sürekli kıyafetlerinizi çekiştirirsiniz

Arkadan bakıldığında tüm etek ve elbiseler kısa durur ve sürekli çekiştirmek zorunda hissedebilirsiniz.

Çok severek aldığınız kıyafetler olmaz

Kalçanız geniş olduğu için beğendiğiniz bikini altı istediğiniz gibi durmayabilir.

Sürekli bir yerlere çarparsınız

Otobüste, minibüste, metroda kısaca bütün toplu taşıma araçlarında kalçanız yüzünden sorun yaşarsınız. Kalçanız ya bir yer çarpar ya da (araçlarda yoğunluk yaşandığında) biri yanınızdan geçerek çıkış kapısına ulaşmak istediğinde sorun olur. Çünkü alan dardır ve siz orada ''geniş'' bir engelsinizdir.

Alışveriş süreleri uzar

Tekstil firmaları genellikle standart kalıp (herhangi bir bedene standart bir kalça ve bacak boyu ölçüsü belirleyip bu ölçüyü kullanarak) kıyafetler ürettikleri için kendinize göre bir kıyafet bulmakta zorlanırsınız. Bu nedenle alışveriş süreleri uzar.

Sizi mutlu edecek bilgi

Geniş kalçalara sahip olduğunuz için üzülmenize gerek yok. Çünkü çoğu erkek geniş kalçalardan hoşlanır. Bu nedenle diğer kadınlara nazaran erkeklere daha çekici gelirsiniz.

Kaynak: Kadinvekadin.net
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Geniş kalçalı kadınların 5 kabusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN