Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erkekler, gizli sanal flört etmeye daha eğilimli!

Giriş Tarihi: 18.3.2015 12:09
Erkekler, gizli sanal flört etmeye daha eğilimli!

Erkeklerin, sevgililerinden gizli sanal flört edinmeye daha fazla eğilimli olduğu ortaya çıktı.

Kadın ve erkeklerin farklı bakış açılarından hayata dair merak edilen her konuda fikir alışverişine olanak sağlayan sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor.com, kadın ve erkeklerin ilişkilerinde sevgililerinden gizli sanal flört edinme konusunda eğilimlerini sordu.

Erkekler "Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun" dedi!

Sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört edenler ya da etmeye sıcak bakanların oranının erkeklerde çok daha fazla olması dikkat çekti. Kadınların yüzde 37'si anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizli flörtlere karşı pozitif bakarken, erkelerde yüzde 63 gibi yüksek bir oran "Hem sevgilim hem de sanal flörtüm olsun" dedi!

İyi haber! Gizlice flört etmeyenler çoğunlukta

Ankete katılanların yüzde 61'i sevgilisi haricinde anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört etmeye pozitif bakmadığını belirtti. Bu sevgililer için sevindirici bir haber. Ancak kötü haberi sona sakladık. Sevgilisi haricinde gizlice flört etmeyen grupta erkeklerin oranı kadınlara göre düşük çıktı. Bu grubun yüzde 55'ini kadınlar oluştururken erkekler yüzde 45'te kaldı.

Erkekler hangi yaşta en çok flört ediyor?

Anlık mesajlaşma uygulamalarıyla gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan erkeklerin yüzde 61'inin 18-24 yaş aralığında olduğu görüldü. Gizlice flört eden ya da etmeye sıcak bakan kadınların yüzde 86'sı da 18-24 yaş aralığındaydı.

*3.741 KS canın katılımıyla gerçekleştirilen anketin sonuçlarıdır.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkekler, gizli sanal flört etmeye daha eğilimli!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN