Türkiye'nin ilk Muhafazakar Haftası başlıyor

Giriş Tarihi: 12.5.2016 16:30

Türkiye'nin ilk muhafazakar etkinliği Week , 13-14 Mayıs tarihleri arasında Haydarpaşa Garı'nda düzenlenecek.

Week (IMFW), doğunun son, Asya'nın batıya açılan ilk noktası Tarihi Haydarpaşa Garı'nda muhafazakâr sının öncü isimlerini bir araya getiriyor.

Türkiye'nin ilk ve dünyanın en popüler muhafazakâr giyim Tarihi Haydarpaşa Garında düzenlenecek "İstanbul Modest Fashıon Week" organizasyonuyla dünya sının öncülerini bir araya gelecek.

Dünyanın dört bir yanından ünlü tasarımcılar ile büyük kitlelere hitap eden moda fenomenleri ve kanaat önderleri İstanbul Modest Fashion Week'de buluşacak. İki gün boyunca sürecek defilelerde birbirinden özel koleksiyonlar görücüye çıkacak.

İstanbul Modest Fashion Week (IMFW), doğunun son, Asya'nın batıya açılan ilk noktası Tarihi Haydarpaşa Garı'nda dünya muhafazakâr modasının öncü isimlerini bir araya getirecek.

13-14 Mayıs'ta gerçekleşecek IMFW, ABD'den Uzak Doğu'ya dünyanın farklı bölgelerinden modanın kanaat önderlerini buluşturacak. Ayrıca ünlü tasarımcıların özel koleksiyonları ilk kez IMFW'de sergilenecek.

2016 ilkbahar yaz trendleri paylaşılacak. 100'e yakın markanın katılımıyla gerçekleşecek.
İstanbul Muhafakazar Moda Haftası kapsamında; Muslima Wear, Anniesa Hasibuan, Anna Hariri, Rabia Z. gibi ünlü tasarımcıların yanı sıra H&M marka yüzü Mariah İdriss ve Dünyaca ünlü m Mallorca incilerini yer aldığı Sherpa Secrets Of Mallorca markasının Reklam yüzü İspanya Güzeli ve dünya 2'incisi Natalia Ferrer Fernandez de festivalin özel konuğu olarak İstanbul'a gelecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türkiye'nin ilk Muhafazakar Moda Haftası başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN