'dan 'a kapak gibi cevap

Ünlü şarkıcı , 2 yaşındaki kızı 'nın namaz kılarken çekilmiş videosu nedeniyle kendisini bugünkü yazısında eleştiren Hürriyet yazarı 'a cevap verdi. Daha önce dini mesaj içeren yorumları nedeniyle Niran Ünsal ve Tuğçe Kazaz’ı itibarsızlaştırmaya çalışan Ahmet Hakan’a bu kez kapak gibi cevap geldi.

Giriş Tarihi: 6.2.2016 10:27 Güncelleme Tarihi: 6.2.2016 11:10
Demet Akalın'dan Ahmet Hakan'a kapak gibi cevap

Akalın, 2 yaşındaki kızı 'nın namaz kılarken çekilmiş videosu nedeniyle kendisini bugünkü yazısında eleştiren Hürriyet yazarı 'a cevap verdi.

DİNİ MESAJ VEREN TÜM SANATÇILARA SALDIRIYOR!

Sanatçıların dini mesaj içeren yorumlarına tahammül edemeyen, itibarsızlaştırarak niyet sorgulayıcılığı yapan Ahmet Hakan, bu kez 'ı hedef aldı.

Dindarları hedef alan TKP'nin sesi Sol Gazetesi'nin başlattığı linç kampanyasına katılan Ahmet Hakan, Tuğçe Kazaz ve Niran Ünsal'dan sonra Demet Akalın'ı hedef aldı.Ahmet Hakan, bugünkü yazısında "Ben 28 Şubat'ı yaşadım. Ve o dönem hiçbir popçu, şovmen ve artist, kıyısında köşesinde "din" bulunan en küçük bir görselliğe bile pek yüz vermiyordu." diye Demet Akalın'ı eleştirdi.

"30 SENE ÖNCE AKP YOKTU, BEN KUR'AN KURSUNA GİDİP NAMAZ KILIYORDUM"

Ünlü şarkıcı da kendisini eleştiren Hakan'a Twitter'dan cevap verdi; "Ahmetcim 30 sene once AKP yoktu!! Ve ben Gölcük'te Kur'an kursuna gidip namaz kılıyordum. Umarım cevap yeterlidir, sevgiler bizden sana :) @ahmethc"

DEMET AKALIN: ALLAH SİZİ AFFETSİN

Demet Akalın'ın kızı namaz kıldı

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demet Akalın'dan Ahmet Hakan'a kapak gibi cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN