Açılış notları

Giriş Tarihi: 23.6.2009 ABONE OL
Telekom formada
G.Saraylı futbolcuların formalarının göğüs bölümünde kulübün yeni sponsorlarından Türk Telekom'un reklamı yer aldı. Bu reklam ilk defa formaların üzerindeydi. Yeni transferlerden Mustafa Sarp da çalışmada yer aldı. Bu arada Cimbom genç oyuncusu Ferdi Elmas'la olan sözleşmesini feshetti.

Servet'e özel izin
Marsilya'ya transferiyle ilgili görüşmeleri süren Servet dünkü çalışmada yoktu. Milli futbolcuya yönetim, "Marsilya ile görüşmeler bitmek üzere. İdmana çıkmana gerek yok" dedi. Bavulunu toplayan ve son noktanın konmasını bekleyen Servet'in yarın Fransa'ya gideceği bildirildi.

Laktak testi yapıldı
Sağlık kontrolleri için Acıbadem Hastanesi'nden gelen bir ekip çalışma öncesi kan ve idrar örneği aldı. Ayrıca futbolcular, İstanbul Üniversitesi Spor Hekimliği Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Bülent Bayraktar ve kondisyoner Albert Roca yönetiminde gruplar halinde laktat testine tabi tutuldu.

Franco Acıbadem'de!
A.Madrid'le olan sözleşmesinin 30 Haziran'da dolmasını bekleyen G.Saray'ın yeni kalecisi Le Franco sözleşme imzalamamasına rağmen sarı kırmızılı futbolcular ile birlikte sağlık kontrol listesinde yer aldı. Yıldız kaleci takımla ile birlikte Acıbadem Hastanesi'nde kontrolden geçecek. Önceki gece Türkiye'ye gelen Leo Franco dün ev baktı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Açılış notları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA