Güneşi gördü!

Kartal yeni sezon için düğmeye bastı. İstanbul'daki sıcak hava takımı olumsuz etkiledi. Sabah idmanı 09.30'a çekildi. Denizli, "Avrupa'da başarı için limitlerin üstüne çıkmalıyız" dedi

Giriş Tarihi: 30.6.2009 ABONE OL
Kamp için yurt dışına gitmeyip 23 Temmuz'a kadar İstanbul'da çalışma kararı alan Beşiktaş yeni sezon için dün start aldı. Aşırı sıcaklar nedeniyle zor geçen idman öncesi teknik direktör Mustafa Denizli, basınla sohbet etti. Sohbete gelirken, çimleri göstererek esprili bir şekilde, "Kene yoktur inşallah" diyen Beşiktaş Teknik Direktörü, yeni sezon için ise "Her sezon başlarken beklentiler pozitiftir. Beklentisi ve bekleyicisi çok olan bir sezon önümüzde. Bu da normaldir. Yeni sezon başlarken elimizde iki unvanımız var. Bu durumu iyi kullanabilirsek avantaj, eğer kullanamazsak ise dezavantaj oluşturur. Bu sezon da ekstra gayretler göreceğiz" ifadelerini kullandı. Bayıltan sıcak havadan dolayı çalışmada zaman zaman zor anlar yaşayan Denizli, transfer için, "Şartlarımızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Kendi şartlarımıza göre çalışmalarımıza başladık ve böyle devam edeceğiz'' dedi.

LİMİTLERİN ÜSTÜNE ÇIKMALIYIZ
Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki hedeflerinin sorulması üzerine Beşiktaş'ın hocası, "Güçlü kadrolar var. Önemli olan kadromuzun Şampiyonlar Ligi'nde kendini aşabilmesi. O zaman dengeleri sağlayabiliriz. 150, 200, 250 milyon euroluk bütçeler var. Bu bütçelere ulaşma şansımız yoksa oyuncularımızın limitini, potansiyellerinin de üzerine çıkarmamız gerekir. Yapmak zorunda olduğumuz bu" şeklinde konuştu. Mustafa Denizli bu sabah 10.30'da olan idmanı 09.30'a çekti.

GÖKHAN ZAN BANA ULAŞSAYDI
Denizli, Gökhan Zan'la ilgili olarak da, "Ben takımda kalmasını istiyordum. Keşke Gökhan bana ulaşsaydı. Ama Gökhan Zan'ın gidişiyle sıkıntı yaşamayız. Transfer dahi yapamasak kendi içimizde bunu aşabiliriz. Ben hiçbir şekilde Gökhan'ın gideceğini düşünmemiştim" yorumunu yaptı.

ARKADAŞINA GÖNDER
Güneşi gördü!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA