Beşiktaşlılar bayramlaştı

Beşiktaş Kulübü'nde Ramazan Bayramı nedeniyle bayramlaşma töreni yapıldı.

Giriş Tarihi: 22.9.2009 14:14 ABONE OL
Akaretler'deki kulüp binası bünyesinde yer alan Divan Kurulu Lokali'nde gerçekleştirilen geleneksel bayramlaşma törenine, kulüp yönetim kurulu adına Ertuğrul Kumcuoğlu, Halim Aydın, Bülent Deriş, Hakan Aksoy, Nedim Sarsmaz ve Şeref Yalçın, Divan Kurulu üyeleri, Eski Divan Kurulu Başkanı Şeref Nasır, kulüp genel müdürü Sami Çoban, kulüp derneği genel koordinatörü Levent Çifter, sicil, disiplin ve müze kurulu üyeleri, Beşiktaş Cola Turka Erkek Basketbol Takımı Antrenörü Burak Bıyıktay, bayan takımı antrenörü Aziz Akkaya ile kulüp üyeleri katıldı.

Nedim Sarsmaz, törende yaptığı konuşmada, bayramın sevgi, kaynaşma, birlik ve beraberlik olduğunu ifade ederek, ''Şu anda toplumumuzun ve Beşiktaşlıların ihtiyacı olduğu bu ögeler, bayram vasıtasıyla yeniden tekrarlanacak. Bayramın hem Beşiktaş camiasına hem de Türk toplumuna hayırlı olmasını diliyorum. 100 yılı aşkın bu çınar, birlik ve beraberlik içerisinde bu badireleri atlatacaktır ve güzel günleri tekrar görecektir'' dedi.

Divan Kurulu Genel Sekreteri Vedat Cem de bayramın Türk milletine ve Beşiktaş camiasına hayırlı olmasını dileyerek, ''Bazı meselelerin aşılması gerektiğinin bilincindeyiz. Sabır, Beşiktaşımızın düzlüğe çıkmasının yollarının aranıp bulunacağı bir süreç olacaktır. Bu da çok kısa sürede aşılacaktır diye düşünüyorum'' diye konuştu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaşlılar bayramlaştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA