Futbolda haftanın programı

Giriş Tarihi: 30.10.2009 11:36

Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 11. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig grupları ile TFF 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 12. hafta, TFF 3. Lig 5. Grup'ta ise 10. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

TURKCELL SÜPER LİG

Yarın:

16.00 Antalyaspor-Bursaspor (Antalya Atatürk)
20.00 Beşiktaş-Ankaragücü (BJK İnönü)

1 Kasım Pazar:
14.00 Denizlispor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Denizli Atatürk)
14.00 Gaziantepspor-Diyarbakırspor (Kamil Ocak)
14.00 Gençlerbirliği-Manisaspor (Ankara 19 Mayıs)
14.00 Kasımpaşa-Eskişehirspor (Recep Tayyip Erdoğan)
16.00 Galatasaray-Sivasspor (Ali Sami Yen)
20.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

BANK ASYA 1. LİG

Yarın:

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor (GASKİSPOR Tesisleri)
13.30 Dardanelspor-Hacettepe (18 Mart)

1 Kasım Pazar:
13.30 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Konyaspor-Kocaelispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
13.30 Orduspor-Mersin İdmanyurdu (19 Eylül)
13.30 Kartalspor-Çaykur Rizespor (Kartal İlçe)
13.30 Bucaspor-Giresunspor (Yeni Buca)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Boluspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

2 Kasım Pazartesi:
20.00 Altay-Samsunspor (Alsancak)

TFF 2. LİG

1. Grup

1 Kasım Pazar:

13.30 Güngören Belediyespor-Zeytinburnuspor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Körfez Belediyespor-Gebzespor (İzmit Alparslan Türkeş)
13.30 Türk Telekomspor-Yalovaspor (Türk Telekom)
13:30 Sakaryaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Sakarya Atatürk)
13.30 Pendikspor-Bozüyükspor (Pendik)

2. Grup

Yarın:

13.30 Konya Şekerspor-Turgutluspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)

1 Kasım Pazar:
13.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Alanyaspor (Akhisar Belediye)
13.30 Sarıyer-Denizli Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 İstanbulspor-Tepecikspor (Bahçelievler İl Özel İdare)
13.30 Göztepe-Fethiyespor (İzmir Atatürk)

3. Grup

1 Kasım Pazar:

13.30 BUGSAŞ Spor-Karsspor (Ankara OSTİM)
13.30 Pursaklarspor-Erzurumspor (Bağlum Belediye)
13.30 Trabzon Karadenizspor-Akçaabat Sebatspor (Sahil 2)
13.30 Çorumspor-Ofspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Çankırı Belediyespor-Tokatspor (Çankırı Atatürk)
13.30 Kırşehirspor-Etimesgut Şekerspor (Kırşehir Ahi)

4. Grup

1 Kasım Pazar:
13.30 Şanlıurfaspor-Adana Demirspor (Şanlıurfa 11 Nisan)
13.30 Malatyaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Malatya İnönü)
13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Belediye Vanspor (İskenderun 5 Temmuz)
13.30 Tarsus İdman Yurdu-Adıyamanspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
13.30 Kahramanmaraşspor-Elazığspor (Hanefi Mahçiçek)

TFF 3. LİG

1. Grup

1 Kasım Pazar:

13.30 Küçükköyspor-Alibeyköy (Alibeyköy)
13.30 OYAK Renaultspor-İnegölspor (OYAK Renault)
13.30 Bandırmaspor-Balıkesirspor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Lüleburgazspor-Bursa Nilüferspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
13.30 Bayrampaşa-Çerkezköy Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

2. Grup

1 Kasım Pazar:

13.30 Tekirova Belediyespor-Muğlaspor (Dr. Fehmi Öncel)
13.30 Menemen Belediyespor-Ispartaspor (Menemen İlçe)
13.30 İzmirspor-Altınordu (Buca İlçe)
13.30 Afyonkarahisarspor-Keçiören Sportif (Afyon Atatürk)

3. Grup

1 Kasım Pazar:

13.30 Orhangazispor-İstanbul Kartal Belediyespor (Orhangazi İlçe)
13.30 Keçiörengücü-Ankara Demirspor (Ankara Aktepe)
13.30 Beylerbeyi-Anadolu Üsküdar 1908 (Beylerbeyi 75. Yıl)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırıkkalespor (Darıca İlçe)
13.30 Düzcespor-İstanbul Maltepespor (Düzce 18 Temmuz)

4. Grup

1 Kasım Pazar:

13.30 Gümüşhanespor-Pazarspor (Bayburt Genç Osman-Cezalı)
13.30 Sürmenespor-Kastamonuspor (İsmet Gürbüz Civelek)
13.30 Araklıspor-Arsinspor (Of İlçe)
13.30 Yimpaş Yozgatspor-Yalıspor (Yozgat Bozok)
13.30 Bulancakspor-Bafra Belediyespor (Bulancak İlçe)

5. Grup

Yarın:

13.30 Şanlıurfa Belediyespor-Batmaspor (Şanlıurfa 11 Nisan)

1 Kasım Pazar:
13.30 Batman Petrolspor-Siirtspor (Batman 16 Mayıs)
13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Belediye Bingölspor (Seyrantepe 1 Nolu Saha)
13.30 Malatya Belediyespor-Hatayspor (Malatya İnönü)
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Futbolda haftanın programı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN