Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Fikret Orman: G.Saray ve F.Bahçe’yi geçtik

Giriş Tarihi: 24.3.2016
Fikret Orman: G.Saray ve F.Bahçe’yi geçtik

“Daha önce aramızda aleyhimize büyük fark vardı. Ancak son dönemde yaptığımız çalışmalar ve atılımlarla onları yakaladık. Ben daha üst seviyede olduğumuzu düşünüyorum”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Çanakkale Valisi Hamza Erkal'ı ziyaret etti. Orman burada yaptığı açıklamada, "Çanakkale'de ismini bulabildiğimiz 22 sporcumuz savaştı ve şehit düştü. Burada onları anabileceğimiz bir anıt yapmak istiyoruz. Bu insanların kanlarıyla bu ülke kurtuldu. Bizim de sporcularımızın şehit edilmiş olduğunun gururunu herkes bilsin istiyoruz. Burada bulunmamın diğer amacı da çocuklar için bir tesis yatırımı yapmak" dedi. Derbinin ertelenmesi sonrası Aziz Yıldırım ve Pereira arasında geçen konuşmayla ilgili soru üzerine "Konun muhatabı Federasyon. Onlar doğru kararı verirler" diyen Orman, terör olayları nedeniyle Vodafone Arena'nın açılışının ertelenip, ertelenmeyeceği ile ilgili soruyu ise tek kelimeyle cevapladı: "Asla."

TÖRE'DEN FAYDA YOK

BİZ DAHA ÜST SEVİYEDEYİZ

Beşiktaş Başkanı, yaptıkları tesisleşme çalışmalarıyla ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe'yi yakaladıklarını da vurguladı. Orman, "Daha önce ezeli rakiplerimize büyük fark oluşmuştu. Ancak şimdi onları yakaladık. Yapmış olduğumuz çalışmalarla daha üst seviyede olduğumuzu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

O SENE BU SENE

Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği'nin galasına katılan ve burada çocuklarla da yakından ilgilenen Orman, "Zorlukları aşıyoruz. Vodafone Arena ile birlikte evimize dönüyoruz. O sene bu sene... İnşallah şampiyonluk kupasını evimize getireceğiz" mesajını verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fikret Orman: G.Saray ve F.Bahçe’yi geçtik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN