Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan 'a sert cevap

, 'ın, ile ilgili sözlerine resmi sitesinden cevap verdi.

Giriş Tarihi: 26.8.2015 17:56 Güncelleme Tarihi: 26.8.2015 17:57
Galatasaray'dan Aziz Yıldırım'a sert cevap
İşte Galatasaray'ın resmi sitesinden yapılan o açıklama:

" Spor Kulübü Başkanı ile bazı yöneticilerinin, aynı zamanda A Milli Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü olan Spor Kulübü Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ergin Ataman hakkındaki açıklamalarını esefle takip etmekteyiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Bogdan Tanjevic'in bir zamanlar hem Fenerbahçe'yi hem de Milli Takımı çalıştırdığı gerçeğini unutmakta ya da işine gelmediği için hatırlamamaktadır.

Kaldı ki söz konusu dönemde de, Galatasaray köklü tarihinin eşsiz birikimi olan spor ahlâkı ve bilinci ile her zaman Milli Takımımızın destekçisi olmuştur. Milli göreve çağrılan tüm Galatasaraylılar her zaman bunu şerefle kabul etmiş ve yönetimler tarafından da desteklenmiştir.

'ın "Milli Takım'da oyuncu transferi yapılıyor" beyanatı da tamamen gerçekdışıdır. Üstelik çok önemli bir Avrupa Şampiyonası öncesi spekülasyonlara neden olarak, Milli Takımımızın moral ve motivasyon açısından yıpranması gibi vahim sonuçlar doğurmaktadır.

Şunu herkes çok iyi bilmelidir:

Bu dönemde Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'ndan bir oyuncu Galatasaray'a transfer olmadığı gibi, tam aksine 3 sezon önce Tanjevic'in sorumlu olduğu Milli Takım kampında, oyuncumuz İlkan Karaman'ın usulsüz bir şekilde Fenerbahçe'ye transfer edildiği gerçeği halen hafızalardaki tazeliğini korumaktadır.

Galatasaray Spor Kulübü olarak Milli Takımlar Baş Antrenörü Ataman ve ekibine, ay yıldızlı formayı terleten tüm basketbolcu kardeşlerimize başarılar diliyor, son topa kadar onların en büyük destekçisi olacağımızı kamuoyunun bilgisine sunuyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galatasaray'dan Aziz Yıldırım'a sert cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN