Adaylığı taraftara bağlı

"Bizim taraftarımız da Liverpool taraftarı gibi tutkulu ve ateşli. Biz bu işin ucunu bıraksak onlar bırakmaz. Başkanın yeniden aday olup olmaması da onlara bağlı"

Giriş Tarihi: 31.8.2013
Bizim bir başarısızlığımız varsa o da oyunun kuralını değiştiremiyoruz. Ama teslimiyet, boynu büküklük yok. Yargıtay, Anayasa Mahkemesi ya da İnsan Hakları Mahkemesi bir yerde bunu yeneceğiz. Yeni yönetim de gelse onlarda bu işin sonuna kadar takipçisi olacaktır. Aziz Yıldırım, bu sürecekten asla kaçmıyor ancak taraftar üzülünce o da çok üzülüyor. 'Kimse üzülmesin ben üzüleyim' diyor. O nedenle Başkan'ın olup olmamasına camia karar verecek. (Mosturoğlu, Başkan Yıldırım devam etse bile yönetimde yer almayacağını söylerken, Aytöre "Sadece Yıldırım'la yola devam ederim' dedi) CAS'ın gerekçeli kararının tesliminden sonra (bu 1 ayı bulacak). 30 gün içinde İsviçre Mahkemesi'ne başvurabileceğiz. Orası da olumsuz olursa AİHM. Fenerbahçe bu kadar kolay lekelenemez. TFF dirayetli olsa ceza almazdık. Zaten TFF'nin de özerkliği tartışılıyor.

Kira davası bile kazanamayız
F.Bahçe
hukuk kurulu olarak kira tespit davası kazanamayacak durumdayız. Bir kongre üyesi bile kulübün üzerine çıkabiliyor.

Kanaatle Engizisyon karar verir
Şike yaptırmakla suçlanıyoruz. Peki o takımlar nerede. 'Kanaatle karar verilir' diyenler alçak. Kanaat sadece Engizisyon Mahkemesi'nde var.

Kirliysek cezamız ağır olmalı
F.Bahçe Türk ve Avrupa futbolunu kirletmiştir deniyor. Bu kadar kirliysek ceza daha ağır olmalıydı. Ama oyunun kuralları konmuş.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adaylığı taraftara bağlı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN