İkinci ihraç krizi kapıda!

Giriş Tarihi: 8.10.2014

Divan Kurulu üyelikleri düşen Rahmi Koç, Serdar Bilgili ve Yıldırım Demirören gibi isimler yeni bir tehditle karşı karşıya

Beşiktaş'ın son tüzük tadil kongresinde "3 kez mazeretsiz divan toplantılarına katılmayanların üyelikleri düşer" maddesi eklenmiş ve bu durum krize sebebiyet vermişti. Sonuç olarak aralarında Rahmi Koç, Serdar Bilgili, Yıldırım Demirören ve Erdoğan Demirören'in de bulunduğu 283 kişinin üyelikleri düşerken yanlışlığı düzeltmek için Kasım'da yapılacak olağanüstü tüzük tadil kongresinde de benzer bir maddenin gündeme getirileceği öğrenildi.

ÜÇ KEZ MAZERETSİZ GELMEYENLER İÇİN OYLAMA TEKLİFİ!
Yönetim, Divan Kurulu ve camianın ileri gelenleri konuyla ilgili hazırlıklarını sürdürürken, bazı kongre üyelerinin olağanüstü tüzük tadil kongresinde "Genel kurula üç kez mazeret bildirmeden gelenlerin kongre üyeliği düşer" maddesini oylamaya sunacağı belirtildi.

FB VE GS'LİLER NASIL BULUNACAK?
Beşiktaş'ta bir başka gündem maddesi ise Fenerbahçe ve Galatasaray taraftarı olmalarına rağmen Beşiktaş Kongre üyeliği yapılanların kulüple ilişiklerinin kesilmesi. Ancak kimin Beşiktaşlı olup, olmadığının ayırt edilmesindeki güçlüğün nasıl aşılacağı herkes tarafından merak ediliyor.

BEŞİKTAŞLILAR BAYRAMLAŞTI
Beşiktaş'ın bayramlaşma töreni Akaretler'de yapıldı. Törene yöneticiler Ahmet Nur Çebi, Metin Albayrak, Erdal Karacan ve Yalçın Kaya Yılmaz'ın yanı sıra erkek hentbol takımı, kadın voleybol takımı, tekerlekli sandalye basketbol takımı oyuncuları da katıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İkinci ihraç krizi kapıda!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN