Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Derman Terim'de

Ay-yıldızlı takımın Brezilya yenilgisini masaya yatıran SABAH'ın usta yazarları, mevcut sorunları çözmesi gereken kişinin "Türkiye Futbol Direktörü" apoletli Fatih Terim olduğunu ifade ettiler

Giriş Tarihi: 14.11.2014
Derman Terim'de
1 Brezilya maçı sonrası Fatih Terim'in "Kendimizle yüzleşmeliyiz" açıklamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

2 Genelde futbol olarak gelişmemiş ülkeler para karşılığı büyük rakiplerle hazırlık maçları yapıyor. Türkiye bu ülkelerle aynı seviyede mi?

MURAT ÖZBOSTAN

1 -
Hocam maç sonrası duygusal olduğu kadar gerçekçi bir konuşma yapmış. Fakat zaman akıp gidiyor. Her maç sonrası 'kendimize gelelim, şunu yapalım, bunu yapalım' demek yerine artık tedaviye başlanma zamanı. Teşhiş yeni bir şey değil ki? Bu takımın grafiği 3-5 aydır değil senelerdir geriye gidiyor. Fatih Terim bu açıklamadaki her sözü doğru ama tedaviyi yapacak birinci kişi de kendisidir..
2 - Brezilya Milli Takımı gittiği çoğu ülkeden zaten para alıyor. Adamlar dünya futbol piyasasına hükmediyor. Bir bedelleri de olması doğal.. Zamanında da niye zayıf ülkeler ile maç yapıyoruz diye eleştireler olmadı mı bu ülkede? Son zamanlarda genelde futbolu değil, parayı konuşmaya başladık. Fatih Terim'in parası, maç bilet parası, Burak Yılmaz'ın parası… vb.. Bırakın bunları artık bir kenara.. Eğer sahada futbol varsa, yıldız varsa, şov varsa, gol varsa o tribünlerde doluyor işte!

ARKADAŞINA GÖNDER
Derman Terim'de
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN