'dan 'a yanıt

Başkanı , 3 Temmuz şike süreci ile ilgili 'ın söylediklerine yanıt verdi.

Giriş Tarihi: 15.11.2014 13:15 Güncelleme Tarihi: 15.11.2014 13:17
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a yanıt
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Divan Kurulu Toplantısında 'ın gündemini değerlendirdi.

3 Temmuz şike süreci ile ilgili Aziz Yıldırım'ın söylediklerine cevaben Beşiktaş'ın bu mevzuda konu mankeni olarak zorla yer aldırıldığını ve adı geçen şahıslardan Serdal Adalı'nın bir tane tapesinin olmadığını dile getirdi.

Siyah beyazlı kulübün yıllık olağan 4. Divan Kurulu Toplantısı'nda yönetim adına konuşan başkan Fikret Orman Beşiktaş gündemine ait stat inşaatı, kulübün borçları, hisse senedi satışları ve Divan'dan üyeliği düşünler gibi bir çok konuda Divan Kurulu üyelerine açıklamalar yaptı.

Başkan Fikret Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

"SERDAL ADALI'NIN BİR TANE TAPESİ YOKTUR"

"Bu kulüp, şanı şerefi olan bir kulüptür. Kimse bizi şaibenin içine sokamayacaktır. Beşiktaş'ın bu konulara verecek cevabı yoktur. Daha önce de söyledik biz Beşiktaş olarak bu olayda 'konu mankeni' olarak sokulmaya çalışıldık. Serdal Adalı'nın bir tane tapesi yoktur. Onu UEFA nezdinde de savunan ben ve arkadaşlarımdır. Bize güvendiniz Allah razı olsun. Güveninizi boşa çıkarmayacağız"

"Beşiktaş'ı yöneten bizler sizin gücünüzle kimseye taviz vermeyeceğiz. Hata yapmış olabiliriz. Bundan sonra da bütün gayretimizle çalışacağız. Arkadaşım ve şahsım adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Hep yanımızda oldunuz. Gördüğüm gözler hep bana iyi gözlerle baktı. Biz bu problemlerle uğraştıysak sizin ve taraftarın sayesindedir."
ARKADAŞINA GÖNDER
Fikret Orman'dan Aziz Yıldırım'a yanıt
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN