Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mağdur muhabirler o anları anlattılar:

Giriş Tarihi: 18.11.2014
Mağdur muhabirler o anları anlattılar:
TÜM MEDYAYA YAPILDI!
"Kendimizi bir anda kavganın içinde bulduk. Yaşanan olaylar sonrası haklı olarak güvenlik güçlerinden davacı olduk. Darp edilen, kamera ve makineleri zarar gören arkadaşlarımız var. Artık bu durumun hukuki yollardan devamını sağlayacağız. Olayların peşini bırakmayacağız. Bu konuda kesin kararlıyız. Bu saldırı bütün medyaya yapılmıştır."
METİN KARABAŞ-FANATİK

VOLKAN'I ÇEKMEK SUÇ MU!
"Yaşanan olaylara hiçbir şekilde anlam veremedik. Statta Milli Takım'dan tek oyuncu kalmamış ve yalnızca işimizi yapmak için orada bulunuyorduk. Volkan Demirel'in arabaya binerken görüntüsünü çekmek suç mudur? Fenerbahçe İdari Menajeri Hasan Çetinkaya'nın, Volkan arabaya binerken bir arkadaşımızı itiklemesi üzerine olaylar başladı."
GÖKHAN KILINÇER -STAR

BİRİLERİ 'DUR' DEMELİ!

"Volkan'ın stattan ayrılışını çekmek kadar doğal ne olabilir ki? Sonuçta biz o alana girmek için akretide olmuş basın mensuplarıyız ve işimizi yapıyoruz. Bu işin en masum işçileriyiz. Güvenlik görevlileri, Volkan ve Emre arabaya binerken bizi itmeye kalkıştı. Bu işin çivisi çıktı. Birilerinin artık bu çirkinliklere engel olması gerekiyor."
VEDAT DANACI-HABERTÜRK

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mağdur muhabirler o anları anlattılar:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN