Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Adını anmadı!

Giriş Tarihi: 21.11.2014
Adını anmadı!

2010-11 sürecinin hiçbir yerinde yer almadığını belirten tecrübeli hoca, kafasındaki Trabzonspor'u da "Oynayacağı futbolla fark yaratacak ve lige renk getirecek" sözleriyle tanımladı

Ersun Yanal, "Trabzon Teknik Direktörü" unvanıyla sözleşme imzaladıktan 8 gün sonra ilk kez konuştu. İşte Yanal'ın açıklamaları:
Çalıştığım kulüplerde hep çözümün bir parçası oldum. Hiçbir başkan ya da yöneticiyle sorun yaşamadım. Bir kişi hariç!. Süreci siz de biliyorsunuz.
2010-2011 sürecinin hiçbir yerinde yer almadım. Fiziken de dışardaydım. O sezon öncesi şampiyon olabilecek bir Trabzon bırakmıştım. Gerisi beni ilgilendirmiyor.

TÜRK FUTBOLUNDA TRABZON RUHU OLMALI

Trabzon, oynayacağı futbolla fark yaratacak ve ligin içinde bir renk olacaktır.
Her maça olduğu gibi Galatasaray maçına da kazanmak için çıkacağız. Biz her yeri Trabzon yapmak için mücadele edeceğiz. Bu kadro sezon başından beri birlikte ve bana yardımcı olacaklar.
Türk futbolunda Trabzonluluk ruhunun çok önemli bir yeri vardır. Futbolda Trabzon ruhu eksik olmamalı.

MUSTAFA VE ZEKİ'YE ŞU ANDA AF YOK

(Geçen sezon Trabzon- F.Bahçe maçında sahayı koşarak terk etmesi için) Gerektiği zaman kavgayı yapabilecek yüreğim ve cesaretim var. Ancak oradaki provakasyonun içinde olmak istemedim. n Mustafa Yumlu ve Zeki Yavru ile ilgili idari bir karar var. Buna saygı duyuyorum. Şu anda af yok. Kiralık verilen Rumen Bourceanu, bizim futbolcumuz. Onu izleyip öyle karar vereceğiz.

KALECİ TRANSFERİNİ DÜŞÜNMÜYORUM

Kalecimiz ve kaptanımız Onur'un bir sakatlığı var. Fatih ile devam ediyoruz. Herhangi bir kaleci alınması görüşünde değilim.
Derin bir kadroya sahibiz. Milli takımda oynamış yetenekli oyuncularımız var. Taraftarın istediği bir takım sahada olacak. Ancak 14 puan kaybettik. Bunun telafisi için hep bir birlikte yürümeliyiz. n İmza töreni sırasında rahatsızdım ve ateşim vardı. Sadece fotoğraf için oradaydık. Ancak farklı yorumlar yapıldı. Trabzon'un başarısı için omuz omuza olmalıyız.

İSTANBUL'DA SEVGİ SELİ...
Trabzon, yarın Galatasaray'la oynayacağı maç için İstanbul'a geldi. Bordomavili kafileyi Atatürk Havalimanı'nda taraftarlar büyük bir coşkuyla karşıladı. Trabzonsporlu futbolseverler, başta kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve teknik direktör Ersun Yanal olmak üzere tüm kafileye sevgi gösterisinde bulundu.

İSKENDER GÜNEN

TRABZONSPOR'UN KALESİNDE SORUN VAR

Fatih'in verilen şansı iyi değerlendirdiğini düşünmüyorum. Trabzon kalede sorunu olan bir takım. Onur'un uzun süre ayrı kalacağını düşünürsek bu durum 3 kulvarda önemli sorunları beraberinde getirecektir. Mustafa ve Zeki hakkındaki sözleriyle de Yanal şu an kadro yapılanmasında bu iki ismi düşünmediğini gösterdi

ÖMER ÜRÜNDÜL

KALECİ TRANSFERİ İSTEMEMESİ DOĞRU

Yanal'ın mukavele töreni ilginçti. Herhalde 1 dakikada yapılan bu törenin benzeri yoktur. Mustafa ve Zeki Yavru'nun kadro dışı kalması konusunda ne olduğunu bilmediği için başka bir yorum yapması mümkün değil. Bu karar değişebilir. Kaleci transferi istememesi de doğru. Fatih'le oynayacağı için kalecisine güven kazandırmak istemiştir.

MURAT ÖZBOSTAN

VAHİD HALİLHODZİC GİBİ AĞLAMADI

Ersun Yanal, Trabzonspor camiasının hoşuna gidecek, iddiasını ortaya koyduğu bir toplantı yaptı. En azından her basınla buluşmasında bir çocuk gibi ağlayan Vahid Halilhodzic gibi değildi. Ersun Yanal, bordo-mavili taraftarların kendisinden büyük beklentiler içinde olduğunu biliyor. Net mesajlar verdi, lafı eveleyip gevelemedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Adını anmadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN