Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Stres çok ama yeneceğiz

Genel Sekreter Mahmut Uslu sert mesajlar verdi, takıma güvendiklerini vurguladı. F.Bahçe yöneticisi net konuştu: "Bu takım şampiyon olacak. Yoğun baskı var.. Ama yeneceğiz"

Giriş Tarihi: 11.12.2014
Stres çok ama yeneceğiz
Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu, son zamanlarda Fenerbahçe'nin birlikteliğini bozmak için bir imaj oluşturulduğunu iddia etti. Uslu, "Arada 2 puan var ve tüm derbileri yapmışız ve hepsini de dışarıda oynamışız. Kendi aramızda konuşuyoruz. Her türlü fedakarlığı yapıyoruz, onlar da yapacak. En önemli şey bizim taraftarımız. Taraftarımız maçlara gelmeli ve takıma daha çok sahip çıkmaları gerekiyor. Bize karşı bir takım oyunlar oynanıyor. Soyut olduğu için şöyle oldu, böyle oldu diyemiyoruz. En çok penaltı bize veriliyor, diye şeyler söyleniyor. Devre arasına kadar liderliği yakalarız ve puanla öne geçeriz. Hep beraber, bir olalım diye düşündük inşallah iyi olur" dedi.

TÜM BRANŞLARDA BİZ BİRİNCİYİZ

Uslu şöyle konuştu: "Mutlaka şampiyon olmak istiyoruz. Bu bir baskı oluşturuyor. Futbolcuların en önemli yeri ailelerinin yanı. En çok mutluluğu ailelerin yanında alıyorlar. Bizler de stresliyiz, yoğun bir baskı içindeyiz. Genel kuruldan yetki aldık ve bu takımı şampiyon yapmak adına sorumluluğumuz var. 1 milyon üye gibi çok önemli projeleri yürütüyoruz. Amiral gemimiz futbol takımımız ama tüm branşlarda uzak ara birinciyiz. Stresimiz fazla ama üstesinden geleceğiz." Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, özel işleri nedeniyle yemeğe katı

YILDIRIM G.SARAY DİVANI'NDA!
Aziz Yıldırım'ın kardeşi Acar Yıldırım, Galatasaray Kulübü üyesi olarak 25'inci yılını doldurdu. Galatasaray'da 25 yılını tamamlayıp, Divan Kurulu üyeliğine hak kazanan isimler arasında yer alan Acar Yıldırım'ın bulunduğu isimler törenle beratlarını aldılar.

ÖNCE İDMAN SONRA YEMEK
Sabah keyifli bir idman yapan sarı lacivertli takım öğlen de yemekte yöneticiler ile buluştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Stres çok ama yeneceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN