Aysal: Buradayım, hiçbir yere gitmedim

Eski Kulübü Başkanı , eski başkanlardan Adnan Polat'ın başkanlığı bırakarak kaçtığını ileri sürmesine, "Buradayım, hiçbir yere gitmedim" şeklinde yanıtladı.

Giriş Tarihi: 15.12.2014 17:17
Aysal: Buradayım, hiçbir yere gitmedim
Aysal, yaptığı yazılı açıklamada, basın toplantısı düzenleyerek "'ın önünde hazır bir pasta vardı onu yedi bitirdi, denizin bittiğini görünce de bırakıp kaçtı" şeklinde konuşan Polat'a cevap verdi.

Göreve geldiği gibi bıraktığında da kulübü uluslararası bir denetleme kuruluşuna incelettiğini aktaran Aysal, "Kulübümüzün saygınlığına zarar verenlere, ısrarla 'kaçtı gitti, yedi bitirdi' manşeti atan haber sitesi sorumlularına, bir kez daha 'buradayım, hiçbir yere gitmedim' diyorum. Daha önce de defalarca kamuoyu ile paylaştığım üzere, 140 ülkede faaliyet gösteren uluslararası bir denetim ve danışmanlık firmasına, kulübümüzün mali durumunu rakamsal olarak, göreve gelmeden önce inceletmiştim, görevi bıraktıktan sonra da incelettim" ifadelerini kullandı.

Ünal Aysal, hakkındaki eleştirilere olağanüstü mali genel kurul toplantısında yanıtladığını vurgulayarak, şunları kaydetti:

" Kulübü'nü, finansal olarak nasıl aldığımızı nasıl bıraktığımızı yani işlerimize gün ışığında odaklandığımızı ve namusumuzla çalıştığımızı gösteren bu sonuçları, Duygun Yarsuvat başkanlığında yapılan, olağan üstü mali genel kurul toplantısında bizzat kürsüye çıkarak genel kurul üyeleri, Galatasaray camiası ve kamuoyu ile paylaştım. Anlamak istemeyen zihinler ve duymak istemeyenler için bir kez daha tekrar etmek isterim, ben buradayım ve 109 yıllık Galatasaray Kulübün'de asılsız iddia ve temennilerle deniz hiçbir zaman bitmez. Galatasaraylılar her konuda güvende olsun."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aysal: Buradayım, hiçbir yere gitmedim
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN