Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deniz bitti kaçıp gitti

G.Saray'ın eski başkanı Adnan Polat, sessizliğini bozdu ve İnan Kıraç ile Ünal Aysal hakkında çok sert ifadeler kullanarak gündeme oturdu

Giriş Tarihi: 16.12.2014
Deniz bitti kaçıp gitti
"30 senelik harcama 1 milyar Dolar etmiyor. Ünal Aysal 3 senede bunu harcadı"

Galatasaray'ın eski başkanı Adnan Polat, dün bir basın toplantısıyla hakkındaki iddialara yanıt verdi. İşte Polat'ın sözleri:
Ünal Aysal kötü bir kulüp teslim almadı. Denizin bittiğini görünce kaçtı. Son 30 senede tüm başkanların harcaması 1 milyar Dolar etmiyor. Aysal 3 senede 1 milyar Dolar harcadı. İş konusunda böyle yetenekli bir insan Galatasaray'ın kaynaklarını nasıl böyle harcar? Kulübü batma noktasına getirdi.

SPK iyi ki müsaade etmedi!

Sermaye artışını engellediğimi iddia ettiler. Yüzde 300 artış kararı aldılar ve SPK buna müsaade etmedi. İyi ki de etmemiş yoksa o para da buhar olurdu! Birleşmeyi yaptığımız dönem Sportif AŞ'nin değeri 700 milyon Dolar'dı, şimdi 160 milyon Dolar. 1 milyar Dolar harca, şirketin değerini 500 milyon Dolar düşür...

İnan Kıraç benimle uğraşıyor

Ayrılırken Aysal'a 39 isim verdim ve 'Bunları kulübe almayın' dedim. Hırsızlıkları kanıtlanmış adamları geri aldılar. İnan Kıraç benimle bilinçli olarak uğraşıyor. Planlarını bozduk. Kulüp 50-100 kişi etrafında dolaşmamalı. G.Saray'da demokrasi devrimine ihtiyaç var. Bu devrimi yapacak kişiler liselilerdir.

JET YANIT

Aysal: Deniz bitmez!
Polat'ın açıklamaları üzerine Ünal Aysal bir bildiriyle iddiaları yalanladı. Açıklama şöyle: "Buradayım, hiçbir yere gitmedim. İncelenmiş mali tablolar ortada. Namusumuzla çalıştığımızı gösteren bu sonuçları genel kurulda paylaştım. 109 yıllık Galatasaray Kulübü'nde asılsız iddia ve temennilerle deniz hiçbir zaman bitmez."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz bitti kaçıp gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN