Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Artık büyük küçük ayrımı olmayacak!

Namoğlu: Türk hakemliğinin sorunlarını çok iyi biliyorum. Adaletli dağıtım yapılacaktır. Herkese eşit mesafede olacağız

Giriş Tarihi: 18.12.2014
Artık büyük küçük ayrımı olmayacak!
Merkez Hakem Kurulu'nun yeni başkanı Yusuf Namoğlu, SABAH'a özel açıklamalar yaptı. Hakemleri ve hakem camiasını yakından tanıdığını, iyi niyetle görev yapacaklarını ve bundan kimsenin şüphesi olmadığını vurgulayan Namoğlu, "Yaklaşık 50 yıldır Türk futbolunun içindeyim. 21 yıllık hakem olarak Türk futboluna hizmet ettim. Türk hakemliği için kimse olumsuz düşünmesin. Adaletli dağılım yapılacaktır. Bu konuda kulüplerimiz rahat olsun. Herkese eşit mesafede duracağız" değerlendirmesini yaptı.

HAKEMLER KENDİLERİNİ EĞİTMELİ

Namoğlu, "MHK Başkanlığı koltuğunda oturmak önemli değil. Önemli olan hakemlerin sorunlarını çözmek ve onları daha ileriye nasıl taşırız onun çalışmalarını yapmak. Hakemlerimiz bizim eğitimimiz kadar kendilerini de eğitmeli" dedi.

BARİZ HATALA RA GÖZ YUMAYIZ

Namoğlu, şöyle devam etti: "Hakem için büyük, küçük takım olmaz. Hakemler hata yapar, ancak bariz hatalara göz yummayız. Her zaman onların yanında olacağız. Sorunları birlikte aşacağız."

İŞTE YENİ MHK ÜYELERİ
Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu kendisiyle çalışacak kurul üyelerini belirledi. İstifa eden Zekeriya Alp'in yerine gelen Namoğlu ile MHK'de görev alacak üyeler şöyle: Metin Tokat, Bedri Dölkeleş, İlhami Kaplan, Erol Ersoy, İbrahim Aksoy, Kadir Tozlu, Alican Lakot, Fahir Ersoy…

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Artık büyük küçük ayrımı olmayacak!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN