Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duygun Yarsuvat'tan şok açıklamalar

Galatasaray Başkanı'nın Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yayın gelirlerinden kendilerinin daha fazla para alma isteğine yorumu bu oldu.

Giriş Tarihi: 11.1.2015 17:01 Güncelleme Tarihi: 11.1.2015 17:01
Duygun Yarsuvat'tan şok açıklamalar
Duygun Yarsuvat, Aziz Yıldırım'ın havuz bozulursa daha çok kazanacakları yönündeki yoruma, "Ben hukukçuyum, matematikten pek anlamam. Ama Aziz Yıldırım hesabını yaptıysa doğrudur. Fenerbahçe de büyük kulüp, onun da seyircisi çok olacaktır" dedi.

Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, yayın havuzundan çıkma gibi bir düşünceleri bulunmadığını söyledi, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın sözleri karşısında ustaca yanıtlar vererek ne destek verdi, ne de karşıt görüş bildirdi.

Yarsuvat'ın konuşmalarından satırbaşları şöyle:- Diğer kulüp başkanlarının düşüncesi beni etkilemiyor. Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzon'un dışında havuz kurulacaksa, hiçbir şey kazanamazlar. Bu 4 kulübün maçları para getiriyor. O zaman bizim gelirimiz daha da artar. Her maç ayrı değerlendirilir.- (4 büyük kulüpten birinin başkanının havuzu bozma resti resti var' sözleri üzerine) O başkan ben değilim ve böyle bir rest çekmiyorum. Onu çekene sorun.- (Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, mevcut durumda 35 milyon dolar kazandıklarını ama havuzdan ayrılmaları halinde ise yayın haklarından 125-150 milyon dolar gelir elde edebilecekleri yolundaki konuşmasına) Ben hukukçuyum, matematikten pek anlamam. Ama Aziz Yıldırım havuz hesabını yaptıysa doğrudur. Fenerbahçe de büyük kulüp, onun da seyircisi çok olacaktır.

ARKADAŞINA GÖNDER
Duygun Yarsuvat'tan şok açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN