Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bombaladı

F.Bahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu dün Antalya'da fırtına gibi esti. Önce kameralar önünde konuştu. Ardından gazeteciler ile sohbet toplantısı yaptı

Giriş Tarihi: 17.1.2015
Bombaladı
YAZILI BASINA

Bizim takım kaleciler hariç 22 kişi. 14 olursa 8 yerli kalıyor. 6 tane yerliyle bizim gibi başa oynayan takımlar, daha fazla Türk olmadan şampiyon olamazlar. Değerli Türk oyuncu yine değerli olacak. Alacağın oyuncu da Sow seviyesinde olmalı. Kiralık arıyoruz.
Trabzonspor'un "Mahmut Uslu Cumhurbaşkanı ile görüştükten sonra yeniden yargılama kararı çıktı sorusuna: (Gülerek) Ya ben ne kadar güçlüymüşüm! Biz haddimizi biliriz. "Biz Cumhurbaşkanı'nı tanırız, randevu almak istiyorlarsa ayarlarız" demeyiz biz. Trabzon biraz ayıp ediyor, etmemeleri lazım.
Trabzonspor'un yaptığı transferler için akla iki şey geliyor. Ya gömü buldular ya da borç alıyorlar. Biz hesap ediyoruz para veremiyoruz. Bana bir oyuncu hediye ederseniz 'hayır' diyemem. Belki biri de Trabzonspor'a hediye ediyor.
3 SENEDE 90 milyon Euro zararımız var. 300-400 milyon lira sadece Şampiyonlar Ligi'nden kaybımız var. Galatasaray bu parayı almasına rağmen rekor borç açıklıyor. O da enteresan.
3 TEMMUZ tokadı yemişiz. Güzelim takım darmadağın olmuş. O takım olsaydı biz 4-5 yıl her sene Şampiyonlar Ligi'nde ilk 8'e girerdik. O takımın üstüne Emenike alınmıştı. Diarra gelecekti. Bir de Fransız stoper (Mangala) almaya çalışıyorduk. Başkan kalsaydı hep Avrupa'da kafaya oynayacaktık.
MAYIS ayında 40 bin kişiye kongre yaparız.

KAMERALARA

TÜZÜĞÜN 2. maddesinde, kulübümüzü kimin kurduğu bellidir. Aziz Yıldırım demek ki 50-100 yıl öncesini görmüş. Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak, demişti. Demek ki Galatasaraylı'dan Fenerbahçeli oluyormuş. Yaşına başına hürmet ediyoruz. Bu ikinci oldu, inşallah üçüncüsünü tekrar etmez sayın başkan. Cavcav'laşmasa iyi olur gibi geliyor bana.
TRANSFERDE şeffaf oluyoruz ama hiçbir işe yaramıyor. Hiçbir camiayla problemimiz olamaz. Erkan beğendiğimiz bir futbolcu. Hocamız istiyor diye, telefon ettik. Erkan Zengin konusunu açtığımız yok. 2 milyon 250 bin Euro'ya Trabzonspor'a vermişler. Hayırlı olsun.
BAŞKA oyuncuların değerini biz biçemeyiz. Ozan, bu parayı hakkedecek bir oyuncu olabilir. Biz 4 milyon Euro verebileceğimizi söyledik. '10 milyon Euro' deyince, 'bize çok' dedim kapattık.
HAVUZ konusunda 10 yıldır hakkımızın yendiğini söylüyoruz. Devlet bu işi çözmeli..
FATİH hoca doğru tespitler yaptı. Almanya'da 3 milyon Türk'ten yıldızlar çıkıyor. 70 milyon nüfustan yıldız çıkmıyor.
KULÜPLER Birliği'nde önemli toplantılarımız var. Başkan yayın ihalesini, 200'den 400 milyona çıkarınca teşekkür etmediler.

AYRILIK KOLAY DEĞİL
Emre'yle birlikte 5 oyuncumuzun sözleşmesi bitiyor. Geçen yıl Caner'in de bitti yeniledik. F.Bahçe'den ayrılmak kolay değil. Emre kaptanımız ve en değerlilerimizden.

GELSE 'HAYIR' DEMEYİZ
Salih'i takip ediyoruz. Ocak ayında kiralanmazsa Roma'da kalacak. Adamlar 4 milyon 250 bin Euro verdi. Tutup bu parayı yakacak halleri yok. Geri gelse biz hayır demeyiz.

BİZDE DE KARTAL VAR
Uslu, "Galatasaray, teknik direktörlüğe Hamza Hamzaoğlu'nu getirince çıkışa geçti?" sorusuna, "Bizim de İsmail Kartal hocamız var" yanıtını verdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bombaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN