Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İşte 'nin borcu

Divan Kurulu toplantısında, sarı lacivertli kulübün borcunun 284 milyon 953 bin 8 lira olduğu açıklandı.

Giriş Tarihi: 24.1.2015 12:30 Güncelleme Tarihi: 24.1.2015 16:22
İşte Fenerbahçe'nin borcu
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, sarı-lacivertli kulüp için 2014 yılının başarılarla dolu bir şekilde geride kaldığını ifade ederek, "2014 yılı kulübümüz için şampiyonluklarla taçlandırılmış şekilde geçmiştir" dedi.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde Vefa Küçük başkanlığında gerçekleştirilen Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısına, kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyeleri de katıldı. "1 Milyon Üye" projesi doğrultusunda dün akşam Edirne'deki organizasyonda yer aldığı için geciken kulüp başkanı Aziz Yıldırım, başladıktan 1 saat sonra toplantıya katıldı.

Fenerbahçe Kulübü için 2014 yılının bütün spor branşlarında başarılarla dolu olduğunu belirten divan kurulu başkanı Küçük, "2014 yılı kulübümüz için şampiyonluklarla taçlandırılmış şekilde geçmiştir" dedi.

Kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ın kulüpte büyük değişikliklere imza attığını kaydeden Küçük, "107 yıllık kulüp tarihinin tüzüğünün tamamı 18 Mayıs 2014 yılında değiştirilmiş ve kulübün büyük hedeflerinin başında gelen 1 milyon üye kaydı, tüzük değişikliğiyle yürürlüğe konmuş, bugün de başarıyla üye kayıtları 81 ilimizde aynı hızla devam etmektedir. Forma giyen bütün sporcuları başarılarından dolayı ayrı ayrı kutluyoruz. Onlar alkışı hak ettiler" diye konuştu.

Geçen yıl değişen tüzükle beraber, divan kurulu üyeliği sıfatını kazanmayla ilgili oluşan değişikliği anımsatan Küçük, "2529 divan kurulu üyemiz var. Eski tüzüğe göre 25 yılını dolduranlar otomatikman üyelik kazanıyorlardı. Yeni tüzükte yeni bir uygulama getirildi. 25 yılını dolduran üyeler ancak müracaatları halinde üyeliği hak ediyorlar. Artık her bir üyenin ayrı ayrı müracaat etmesi gerekiyor. Bir özeleştiri yapıyorum, belki de tüzüğü yaparken bunu yanlış yazdık" şeklinde konuştu.
ARKADAŞINA GÖNDER
İşte Fenerbahçe'nin borcu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN