Ya para ya savaş

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Divan Kurulu toplantısında gemileri yaktı: "Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler. Vermezlerse savaş başlıyor, herkes bilsin."

Giriş Tarihi: 25.1.2015
Ya para ya savaş
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, dün Divan Kurulu toplantısında gündemi sarsacak açıklamalar yaptı. Yayın gelirlerini eleştiren Yıldırım, sert konuştu:

Havuzu bozmasınlar ama benim hakkımı versinler. Devlet mi verir federasyon mu verir, kim verirse versin. Vermezse bu savaş başlıyor, herkes bilsin. Mücadele başlıyor.
Bana hiçbir şey yaptırmayacaksınız, öbür taraftan da 'gel vergiyi öde şunu yap bunu yap' filan... Böyle bir sistem olmaz. Bunun için biz mahkemelere gidiyoruz.
2010'da ihale yapılırken bana gelen kuruluşlar, 'F.Bahçe havuzdan çıksın 125 milyon dolar verelim' dedi. Biz şu anda 37 milyon dolar alıyoruz. Fark 80-90 milyon dolar.

SON KEZ ADAY OLACAĞIM
20 yıl burada kalacağım diye gelmedim. Yaşlanıyoruz. Yeni bir ekibin gelmesinde burada idare etmesinde fayda var. Mayıs ayında bir 3 yıl için daha aday olurum, seçilirsek devam ederiz. Sonraki 3 yıllık dönemde aday olmayacağımı tekrar deklare ediyorum.
Kimse 'Aziz Yıldırım'dan başkası aday olamıyor' demesin. Herkes mayıs ayında gelsin ama yalancı pehlivan gibi konuşmak yok. Ekiplerini kursunlar gelsinler projelerini anlat

F.BAHÇE'NİN BORCU 284.9 MİLYON
Fenerbahçe Kulübü Denetleme Kurulu Üyesi Sadettin Nalbatoğlu, Fenerbahçe Derneği'nin 284 milyon 953 bin 8 lira borcunun bulunduğunu açıkladı. Kurulun raporunu okuyan Nalbantoğlu, toplam borç rakamı 289 milyon 32 bin 931 liradan, mevcut ve alacaklar toplamı 4 milyon 79 bin 923 liranın çıkarılması sonucu kalan, 284 milyon 953 bin 8 liranın, ödenecek tüm net borç toplamı olduğunu bildirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ya para ya savaş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN